• Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider

Téma: Školní jídelna

Přidat odpověď na toto téma

Nováková
09.11. 2016 20:04
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat proč školním info-kanálem neinformujete i o změně jídelníčku.Většinou to zjistíte náhodou a už se nedá nic změnit.Když mají děti vybrán oběd číslo dvě a vy to prostě změníte na jedničku kterou oni nechtějí tak jim to prostě propadne.Odhlásit se dá do určité doby tak by jste také do té doby měli informovat o změně.Je to takový problém?
Reagovat

Kučera
09.11. 2016 23:26
Naprostý souhlas
Reagovat

Černá
10.11. 2016 20:57
Také souhlasím.Děti měli na dnešek dvojku,jedničku by si neobjednali.Takže jsem už zase vyhodila peníze z okna.
Reagovat

Janoušek
11.12. 2016 19:56
Dobrý večer,

dnes nefunguje objednávání obědů už vůbec....
Reagovat

Šebková
30.12. 2016 11:12
Je pátek 30/12, 11 hod. a již nejde objednat (uzavřeno) obědy na první den po prázdninách - tj. úterý 3/1... Opravdu dokonalý systém...:-(
Reagovat

Černá
26.01. 2017 06:57
Opravdu vám přijde porce čtyř malích knedlíků s troškou cibulky dostačující porce pro druhý stupeň???

Když mají buchtičky se šodó tak je jedí suché protože šodó dostanou opravdu jen trošku.A to je pořád dokola.

Proč škola šetří na našich dětech když si obědy platíme?.
Reagovat

Michal Bureš
06.02. 2017 17:32
Dobrý den,

Budu velmi stručný, neb komentovat nejhorší systém na objednávku obědu již po desáté nechci.

5.2.2017 systém objednávání nefunkční

6.2.2017 systém objednávání nefunkční.

Snad to do čtvrtka zvládne dodavatel opravit, abychom mohli objednat oběd na příští pondělí.

Hezký den, ideálně s dobrým obědem.

Michal Bureš
Reagovat

Rodič
23.02. 2017 09:19
Dobrý den,

prosím, zajímal by mne názor ostatních rodičů na kvalitu a velikost porcí ve školní jídelně ZŠ Dolní Břežany. Dříve chodily děti domů spokojené, za poslední měsíce došlo k viditelnému zhoršení. Ale je to jen názor mých dětí. Proto by mne zajímalo jak to vidí ostatní.

Děkuji

Reagovat

Rodič
28.02. 2017 15:51
Dobrý den,mi tento názor máme od začátku minulého roku.Syn byl vždy ve škole s jídlem spokojen - tvrdil,že ve škol.jídelně vaří lépe než maminka :-) . Teď se stává dost často,že jídlo nesní,protože mu nechutná.

Reagovat

Rodič
01.03. 2017 07:31
Dobrý den,

moje děti přestaly chodit na obědy obě dvě. Nechutná jim a kolikrát nedostaly ani to co měly. Argument,že mají málo masa a tak jim ho nedají nebo jen trošku je zarážející. Pokud normují, asi by se toto nemělo stávat.
Reagovat

Stetinova
01.03. 2017 20:16
Dobry den, syn take po obede ve SJ a naslednem prichodu domu shani dalsi jidlo. To drive nedelal. Rovnez si drive pochvaloval chutnost jidel, nyni uz spokojeny neni. Podotykam, ze mlsny neni. Jen na svuj vek velky, potrebuje vetsi porce
Reagovat

Nejnovější články a aktuality
MjVkYTMxMm