• Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider

Téma: Parkování a pohyb vozidel před školou

Přidat odpověď na toto téma

Petr PROKOP
15.12. 2016 13:56
Dobrý den, asi to není problém školy, a když, tak pouze přeneseně...

Minulé pondělí 5.12.2016 jsem vyzvedával kolem 16 hodiny vyzvedával naše dvě děti, nejdříve ze školy, pak ze školky. Zaparkoval jsem před školou na parkovacích místech kolmo k ose ulice přibližně v polovině šířky přídí k chodníku . Po návratu k autu (šedé VOLVO XC-60) jsem zjistil, že na blatníku nad levým zadním kolem je karoserie v podílné rýze promáčklá a odřená. Někdo zaparkoval vedle mne a při vyjíždění karoserii ODŘEL A UJEL. Rýha se prohlubovala od chodníku směrem do ulice.

Náklady na opravu jsou v desítkách tisíc. Chápu, že se něco takového může stát, kvůli tomu mají všechny automobily povinně zákonné pojištění odpovědnosti. Nechápu, proč někdo nemá tolik slušnosti, aby za stěračem na sebe nechal spojení. Místo jeho pojišťovny škodu před vánoci zaplatíme z rodinného rozpočtu. Děkuji neznámému pachateli za dárek k Mikuláši. Žijeme zde v malé obci, naše děti chodí společně do školy, všichni se potkáváme a zdravíme,... tak prostě NECHÁPU.

V úctě a s přáním příjemně prožitých vánočních svátků všem slušným lidem.

Petr PROKOP

email: petr.prokop63@gmail.com
Reagovat

I.
09.01. 2017 06:11
Dobrý den, také se divím jaké máme spoluobčany vedle sebe. Moje nové auto bylo pokřtěno řidičem šedého Volva. SPZ i foto mám. Pochopitelně jsem parkovala hodně daleko za bílou čarou. Řidič Volva, které bylo těsně u čáry, při otevírání dveří promáčkl moje dveře a poškodil lak. Také

Děkuji za hezký dárek u nového auta.Prosim všechny řidiče, aby vystupovali z vozidel, tak aby neničili správně zaparkovaná auta a byli ohleduplní.
Reagovat

Nejnovější články a aktuality
MzdmOGQ