• Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider

Téma: Stejné jídlo??

Přidat odpověď na toto téma

Lucka
23.05. 2017 12:39
Dobrý den,zajímalo by mě,zda vaříte stejné jídlo dětem a důchodcům či lidem ven???Měla jsem tu "čest"několikrát ochutnat jídlo z Vaší jídelny a řeknu Vám že je to teda fakt síla!!!!Těstoviny,brambory vždy tvrdé,maso se nedalo rozžvýkat nikdy(děti a natož důchodci nemaj vůbec šanci),polévky vždy bez chuti s vyjímkou gulášové,kuřecí maso totálně vysušené!!!Dnes 23.5.2017 maso tvrdé a pálivé-nevhodné pro děti (snad obalené v pepři).Jsem moc ráda že moje děti nenavštěvují Vaši školu a hlavně Vaši jídelnu.A divím se rodičům že se nějak neohradí vždyť ty obědy platí a nevěřím tomu že toto děti v jídelně jedí!!!!
Reagovat

Rodič
25.05. 2017 09:06
Rodiče dětí, kteří navštěvují školní jídelnu se ohrazují a ne krátkou dobu. Kvalita jídla ve školní jídelně se nejspíš opravdu zhoršila. Ale vedení školy toto nevidí. Tvrdí nám rodičům, že jídlo je chutné a kvalitní. A více to řešit nechtějí.

Reagovat

Lucka
25.05. 2017 10:21
Bohužel dostávám jídlo z jídelny asi měsíc a řeknu Vám je to fakt SÍLA!!!Ještě se nestalo ani jednou aby bylo maso měkké nebo aby nebylo kuřecí vysušené,to samé s bramborami.Jídlo jsem nikdy nedojedla a hlavně jsem si ještě ani jednou nepochutnala.Kdybych měla jídlo platit sama tak ho neodebírám.Fakt chudáci děti!!Mé děti mají ve škole daleko zajímavější a pestřejší jídeláky a hlavně jim jídlo chutná!!Zkuste jídlo z "Vaší"jídelny ochutnat-zkoušeli jste to??!(rodiče)
Reagovat

Jindřiška
25.05. 2017 14:41
Já se přidávám k názoru, že jídlo ve školní jídelně opravdu není chutné. Nemohu říci, že bych si dle jídelního lístku nevybrala. Názvy jsou zajímavé. Ale syn kolikrát neví co měl k obědu, protože mu to prostě nic nepřipomínalo.

Nechápu proč se s tím něco nedělá a vedení školy raději stojí za svým názorem, že názor rodičů je mylný.

Reagovat

Rodič
26.05. 2017 06:51
Souhlasím s názory. Vedení školy to nevidí, protože si myslím, že dostanou lepší porci. Myslíte, že by kuchařky nandali stejnou kvalitu jídla vedení? To by byli proti sobě.
Reagovat

Renata Krahulíková, vedoucí ŠJ
28.05. 2017 14:47
Dobrý den,

obědy vaříme hromadně, tzv. v jednom hrnci, v množství, které je pro ten objednáno. Teprve potom porcujeme uvařené jídlo, např. krájíme maso v normované gramáži. Nejprve expedujeme jídlo do mateřské školy, připravíme kastrůlky pro tzv. cizí strávníky a pak nám začínají tři kola výdejů pro ZŠ. Ve třičvrtě na dvanáct, v půl jedné a v půl druhé. Znovu zdůrazňuji, že vše vaříme hromadně, najednou, pro všechny stejně. Nebylo by ani v našich silách dělat to jinak. Je možné, že se dospělákům může zdát jídlo nedochucené, je to dáno normou surovin a zásadami školního stravování, vždyť vaříme i pro tříleté děti.

Děti bych k chudákům nepřirovnávala, mnoho z nich si chodí jídlo přidávat, určitě nestrádají a jídlo jim chutná. Někdy je k zamyšlení názor rodičů vs. přístup dětí k jídlu samotnému. Jsou děti, které oběd ani neochutnají, okamžitě ho vrazí do zbytků, a jdou si koupit pamlsky do obchodu nebo pizzu. Přijďte se podívat, jak Vaše děti jedí.

Nařčení kuchařek a vedení ohledně jiných porcí zásadně odmítám. Všichni, včetně vedení, učitelů, dětí, důchodců …. dostávají stejnou kvalitu jídla i porce (dle kategorie).

Vzhledem k polo anonymním příspěvkům se špatně něco řeší. Při reálném setkání s rodiči, kteří si přijdou vyzvednout oběd nemocného dítěte, jsme se nesetkali s negativními reakcemi. Naopak jsme od rodičů velice chváleni. Bohužel píší jen lidé, kteří budou stále nespokojeni a nechtějí se podepsat celým jménem, uvést konkrétní den, konkrétní jídlo a konkrétní problém...

Renata Krahulíková
Reagovat

Lenka Homolová
28.05. 2017 19:22
Dobrý den,

jsem učitelka na ZŠ. Stravuji se v jídelně každý pracovní den. Všichni, včetně vedení školy, dostávají stejné jídlo jako vaše děti. Nikdy se nevaří nic speciálního.

Reagovat

Lenka Homolová
28.05. 2017 19:24
Dobrý den,

souhlasím s podněty vedoucí školní jídelny. Není až tak ojedinělé, že některé vaše děti do jídla ani nerýpnou příborem a okamžitě ho odnáší do zbytků. Tyto děti poté pokaždé potkávám při cestě k autu s pytlíky brambůrků, sladkých sušenek, nanuků a pizzy.
Reagovat

Michaela Fuseková
30.05. 2017 07:50
Ptám se dětí často, ale nestěžují si a tvrdí, že jim chutnalo a vše snědly. Vařím doma možná trochu jinak a tak si užijí třeba knedlíky :) Věřím, že se paní kuchařky snaží, ale za ty peníze nečekám kvalitu jako v nějakém luxusním hotelu. Párkrát jsme si něco přinesli domů když byly holky nemocné a bylo to dobré.
Reagovat

Matka, která doma vaří
30.05. 2017 18:22
I když nemám tyhle dizkuze ráda, musím zareagovat na příspěvek Jindřišky. Její syn jídla ve školní jídelně prý nepoznává, nic mu to nepřipomíná... Nevím, co se vaří u nich doma, ale moje děti nejsou vůbec z obědů v jídelně překvapené, poznávají je a ještě jim většinou chutnají.

Ale mám zajímavou poznámku. Moje dítě má spolužáka a u nich doma se skoro vůbec nevaří. Buď mají něco studeného nebo na jídlo někam jdou, nebo si koupí/objednají jídlo hotové. Pak věřím, že takové dítě mnoho jídel nepoznává, když mu to nepřipomíná ani hamburgr, ani hranolky, ani pizzu, ani nudle od větnamců ani koupené suši... Dobře, že takovým chudákům dětem uvaří aspoň kuchařky ve školní jídelně
Reagovat

Petříková
01.06. 2017 10:21
Dobrý den, ráda bych se zeptala vední školy, jak to vlastně ve škole chodí s doplňkovým prodejem potravin, laskomin, nebo snad pizzy (informace z diskuze) ? Kolik je ve škole automatů, resp. bufetů, a co se v nich prodává? Fungují na kartu, či na peníze? Vím pouze o mléčném automatu na předplacenou kartičku. Předem děkuji a přeji hezký den.
Reagovat

Daniela Murad
01.06. 2017 20:15
Dobry den, parkrat jsme meli jidlo z jidelny, když byla dcera nemocna. Jidlo mi prislo dobre, libi se mi ze jidelna se snazi varit i "tzv. zdrave potraviny" - pohanku apod.

Jedinou vytku mam, a to ze nam to prijde pro tak male deti fakt slane (ochutnalo vice dopelych, i tchyne, ktera hodne solí :) - mozna by se s tim dalo neco delat, kdyz jak pise pani vedoucí ŠJ, se vaří ve vícero vlnach pro MS a ZS.

Dekuji a preji hodne zdaru pani kucharkam, D
Reagovat

Kabelka
15.09. 2017 12:43
Dobrý den,

dnes jsem synovi vyzvedávala oběd "do kastrůlku" a musím pochválit pana kuchaře i paní kuchařky!

Jídlo bylo moc dobré!

Děkujeme kuchařskému týmu :-)
Reagovat

Nejnovější články a aktuality
NmJkMTY