• Ambitions slider

Náš tým z 1. stupně je 3. v atletickém trojboji! Dominik Kušner je nejlepší atletický trojbojař!

V úterý 6. 6. 2017 jsme se vypravili s našimi mladými atlety na závody v atletickém trojboji do Rudné. Jednalo se o závody družstev, účastnilo se 15 týmů.

Soutěžilo se v sprintu na 60 m, hodu míčkem a skoku do dálky. Družstvo sestávalo z 8 sportovců. Dva hoši a dvě dívky z 5. (4.) ročníku, dva hoši a dvě dívky z 3. ročníku (nebo mladší).

Naši školu reprezentovali Dominik Kušner, Oliver Mikuda, Eva Březinová, Adéla Ouředníčková, Alex Maroušek, Martin Šerák, Adéla Mikešová a Zuzana Nováková

Dominik Kušner všem „ukázal záda“ a vyhrál běh na 60 m. Poté „čapnul“ míček a poslal ho do vzdálenosti, na kterou ostatní hoši nenašli odpověď. K tomu přidal výborný výkon ve skoku do dálky a obsadil tak 1. místo v atletickém trojboji (startovalo 30 starších hochů).

Alex Maroušek vybojoval 2. místo v hodu míčkem, přidal slušné výkony ve zbývajících dvou disciplínách a skončil v atletickém trojboji na 3. místě (startovalo 30 mladších hochů).

Adéla Mikešová obsadila 3. místo v hodu míčkem (startovalo 29 mladších dívek).

Výsledky družstev a jednotlivců naleznete zde.