• Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider

Ohlédnutí za Školní sportovní ligou 2016/2017

Minulý školní rok se nám opět dařilo...

Neobhájili jsme sice krásné 3. místo v okrese Praha – západ ze školního roku 2015/2016, ale i tak to byl úspěšný rok.

Obsadili jsme slušné 4. místo!

Pojďme si připomenout úspěchy našich reprezentantů a reprezentantek. V závorce uvádím pořadí/ počet týmů, případně pořadí/ počet závodníků. D – dívky, H – hoši.

První místa:

Přespolní běh D (1. /11) Klára Balážová, Linda Grecmanová, Klára Neveršilová, Eliška Šabacká, Leontýna Janíčková

Stolní tenis H (1. /8) Václav Nádvorník, Lukáš Brada, Jan Jedlička             

 

Druhá místa:

Vybíjená H (2. /12) Lukáš Brada, Dominik Kušner, Oliver Mikuda, Lukáš Zástava, Oskar Hamouz, Jakub Klápa, Adam Staník, Jan Jedlička, Jakub Fogl, Tomáš Novák, Filip Schulz  

Nohejbal H (2. /8) Filip Ulman, Richard Navrátil, Matyáš Vacek, Vojtěch Kohel    

Nohejbal D (2. /4) Tereza Chaloupková, Anna Vacková, Karolína Chocholová, Anna Pfingstnerová                    

 

Třetí místa:    

Minifotbal (3. /19) Filip Ulman, Vojtěch Kohel, Matyáš Vacek, Milan Pašek, Richard Navrátil, Lukáš Kverka, Jakub Srb, Jan Mráz, Filip Mikeš, Lukáš Černý, Ondřej Randák                   

Basketbal D (3. /9) Klára Balážová, Anna Nádvorníková, Adéla Zápotocká, Eliška Válková, Veronika Šternová, Julie Střílková, Anna Střílková, Marie Vlková                                   

Volejbal D (3. /11) Válková Eliška, Babiánková Laura, Chaloupková Tereza, Chocholová Karolína, Nováková Tereza, Rabadi Natálie, Střílková Anna, Střílková Julie                               

Stolní tenis D (3. /8) Tereza Nováková, Tereza Chaloupková                     

Vybíjená D (3. /6) Eva Březinová, Adéla Ouředníčková, Zuzana Sůsová, Adéla Mikešová, Sára Demlová, Emma Grecmanová, Lucie Bradová, Veronika Šternová, Karolína Zítková, Žaneta Vařeková, Johana Spálená, Eva Klokočková                                                                

Fotbal (3. /15) Kryštof Čížek, Oskar Mikuda, David Srb, Jakub Zeman, Nikolas Červený, Marek Mencl, Matěj Šulák, Josef Chlumský, Antonín Maláček, Tomáš Mráz, Matyáš Bladský, David Čermák

Atletický trojboj (3. /15) Dominik Kušner, Oliver Mikuda, Eva Březinová, Adéla Ouředníčková, Alex Maroušek, Martin Šerák, Zuzana Nováková, Adéla Mikešová   

Jednotlivci:

Dominik Kušner - (1. /30 H) ve sprintu na 60 m, (1. /30 H) v hodu míčkem          

(k tomu přidal výborný výkon ve skoku do dálky a ovládl tak atletický trojboj, kde skončil na úžasném 1. místě z 30 starších hochů z prvního stupně)          

Alex Maroušek - (2. /30 H) v hodu míčkem            

(k tomu přidal kvalitní výkon ve sprintu na 60 m a ve skoku do dálky a z těchto tří disciplín obsadil mezi 30 mladšími hochy z prvního stupně krásné 3. místo v atletickém trojboji)

Klára Balážová - (3. /37 D) v běhu na 600 m           

Adéla Mikešová - (3. /29 D) v hodu míčkem

 

Sportovkyní a sportovcem školního roku byli vyhlášeni Klára Balážová a Dominik Kušner.

Děkujeme samozřejmě i těm, kterým se nepodařilo dostat se na „bednu“. Účast je základ!

Naším cílem pro školní rok 2017/2018 je opět se vrátit na 3. místo v okrese Praha – západ!

Děkujeme všem za účast a za předvedené výkony!

 

Mgr. Jiří Budíček

 

 

Nejnovější články a aktuality
ZTIyMD