• Ambitions slider

Pro budoucí žáky

Zápis do ZŠ

Zápisy do 1. tříd pro školní rok 2017/2018 se budou na všech základních školách konat v období od 1. do 30. dubna 2017. Nový termín zápisů byl zaveden poslední novelou školského zákona. Bližší informace najdete na stránkách MŠMT.


Na naší škole proběhne zápis do 1. tříd v novém školním pavilonu v úterý 4. dubna 2017. Přijít můžete kdykoli od 14:00 do 17:00.

Při zápisu mohou rodiče požádat o zařazení svého dítěte do 1. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů. Tyto děti následně absolvují ověření matematických a jazykových předpokladů, a to ve dnech 10. a 11. dubna, ev. 12. dubna 2017 - zákonní zástupci budou včas vyzváni k zarezervování konkrétního termínu.


Bližší informace o přijímání do tříd s rozšířenou výukou (informace, přihlášky, termíny) najdete v sekci Rozšířená výuka.


Škola nanečisto pro budoucí prvňáčky se koná v úterý 23. května 2017 od 17 hodin.


Další důležité informace:

Důležité formuláře: 

Nejnovější články a aktuality
YzBmYjI1M