• Ambitions slider

Pro budoucí žáky

Zápis do ZŠ

Zápisy do 1. tříd pro školní rok 2017/2018 se budou na všech základních školách konat v období od 1. do 30. dubna 2017. Nový termín zápisů byl zaveden poslední novelou školského zákona. Bližší informace najdete na stránkách MŠMT.

Na naší škole proběhne zápis do 1. tříd v úterý 4. dubna 2017. Při zápisu mohou rodiče požádat o zařazení svého dítěte do 1. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů. Tyto děti následně absolvují ověření matematických a jazykových předpokladů.


Bližší informace o přijímání do tříd s rozšířenou výukou (informace, přihlášky, termíny) najdete v sekci Rozšířená výuka.


Další důležité informace:

Důležité formuláře (před zápisem bude včas doplněno a aktualizováno)

Nejnovější články a aktuality
YmM0ZjczMD