• Ambitions slider

Rozšířená výuka


Přihlašování pro školní rok 2017/2018

Ve školním roce 2017/2018 plánujeme nově otevřít 1., 4. a 6. třídu s rozšířenou výukou.


Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Na naší škole proběhne zápis do 1. tříd v úterý 4. dubna 2017. Při zápisu mohou rodiče požádat o zařazení svého dítěte do 1. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů. Tyto děti následně absolvují ověření matematických a jazykových předpokladů, které proběhne ve dnech 10., 11. dubna, popř. 12. dubna 2017 - zákonní zástupci budou včas vyzváni k zarezervování konkrétního termínu.

Pokud máte zájem, aby bylo Vaše dítě v případě přijetí do 1. třídy na naší ZŠ následně zařazeno do třídy s rozšířenou výukou, vyplňte nám do 28. 2. 2017  (termín byl prodloužen) tuto předběžnou přihlášku. Odeslat ji můžete mailem na demerlier@skolabrezany.cz, poštou na adresu naší ZŠ (Na Vršku 290,  Dolní Břežany), popř. ji můžete odevzdat osobně v kanceláři školy (přízemí nového pavilonu).

Vyplněním této předběžné přihlášky nám usnadníte další organizaci.

Po odeslání přihlášky budeme všechny další důležité informace zasílat přímo na Váš e-mail.Informace pro rodiče budoucích čtvrťáků a šesťáků

V případě zájmu o zařazení dítěte do třídy s rozšířenou výukou nám prosím do 28. 2. 2017 (termín byl prodloužen) vyplňte 

přihlášku pro čtvrtý ročník

nebo

přihlášku pro šestý ročník.

Přihlášky můžete odeslat  mailem na demerlier@skolabrezany.cz, poštou na adresu naší ZŠ (Na Vršku 290,  Dolní Břežany), popř. ji můžete odevzdat osobně v kanceláři školy (přízemí nového pavilonu).

Přijímací zkoušky do budoucích 4. tříd s rozšířenou výukou z českého jazyka a matematiky proběhnou v úterý 21. 3. 2017.

Přijímací zkoušky do budoucích 6. tříd s rozšířenou výukou z českého jazyka, matematiky a angličtiny proběhnou ve středu 22. 3. 2017.

Po odeslání přihlášky budeme všechny další důležité informace zasílat přímo na Váš e-mail.

 Nejnovější články a aktuality
YzBiNDU