Přehled akcí: 16.1. - 30.6.2017

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
16.1.
(Po)
 

 

 
17.1.
(Út)
 

17:00-18:00

Informační schůzka pro zájemce o třídy s rozšířenou výukou
- předpokládáme otevření 1., 4. a 6. třídy

 

FS, NÁ, KZ

Sál1, Sál2

 
18.1.
(St)
 

 

 
19.1.
(Čt)
 

9:00-11:00

akce MŠ - SOKOL LIBUŠ - DUHOVÁ TŘÍDA

 

 

 

 
20.1.
(Pá)
 

 

 
21.1.
(So)
 

 

Turnaj scrabble

 

 

Jíd

 
22.1.
(Ne)
 

 

 
23.1.
(Po)
 

 

 
24.1.
(Út)
 

 

 
25.1.
(St)
 

9:00-11:30

DIVADLO v MŠ - DUDÁCKÁ POHÁDKA
ve školce proběhne dopolední divadelní představení pro všechny třídy.

 

 

 

 
26.1.
(Čt)
 

 

 
27.1.
(Pá)
 

 

 
28.1.
(So)
 

 

 
29.1.
(Ne)
 

 

 
30.1.
(Po)
 

 

 
31.1.
(Út)
 

 

 
1.2.
(St)
 

 

 
2.2.
(Čt)
 

9:00-11:00

DIVADLO v MŠ - představení divadelního souboru ZUŠ Harmony

 

 

 

 
3.2.
(Pá)
 

7:00-17:00

MIMOŘÁDNÝ PROVOZ MŠ

 

 

 

 
4.2.
(So)
 

 

 
5.2.
(Ne)
 

 

 
6.2.
(Po)
 

 

 
7.2.
(Út)
 

 

 
8.2.
(St)
 

 

 
9.2.
(Čt)
 

 

 
10.2.
(Pá)
 

 

 
11.2.
(So)
 

 

 
12.2.
(Ne)
 

 

 
13.2.
(Po)
 

7:00-17:00

MIMOŘÁDNÝ PROVOZ MŠ

 

 

 

 
14.2.
(Út)
 

7:00-17:00

MIMOŘÁDNÝ PROVOZ MŠ

 

 

 

 
15.2.
(St)
 

7:00-17:00

MIMOŘÁDNÝ PROVOZ MŠ

 

 

 

 
16.2.
(Čt)
 

7:00-17:00

MIMOŘÁDNÝ PROVOZ MŠ

 

 

 

 
17.2.
(Pá)
 

7:00-17:00

MIMOŘÁDNÝ PROVOZ MŠ

 

 

 

 
18.2.
(So)
 

 

 
19.2.
(Ne)
 

 

 
20.2.
(Po)
 

9:00-11:00

DIVADLO v MŠ "CIRKUS ADONIS"
ve školce proběhne dopolední divadelní představení pro všechny třídy.

 

 

 

 
21.2.
(Út)
 

 

 
22.2.
(St)
 

 

 
23.2.
(Čt)
 

 

 
24.2.
(Pá)
 

 

 
25.2.
(So)
 

 

 
26.2.
(Ne)
 

 

 
27.2.
(Po)
 

 

 
28.2.
(Út)
 

 

 
1.3.
(St)
 

 

 
2.3.
(Čt)
 

9:00-11:00

akce MŠ - SOKOL LIBUŠ - DUHOVÁ TŘÍDA

 

 

 

 
3.3.
(Pá)
 

 

 
4.3.
(So)
 

 

 
5.3.
(Ne)
 

 

 
6.3.
(Po)
 

 

 
7.3.
(Út)
 

 

 
8.3.
(St)
 

 

 
9.3.
(Čt)
 

 

 
10.3.
(Pá)
 

 

 
11.3.
(So)
 

 

 
12.3.
(Ne)
 

 

 
13.3.
(Po)
 

 

 
14.3.
(Út)
 

 

 
15.3.
(St)
 

 

 
16.3.
(Čt)
 

 

 
17.3.
(Pá)
 

 

 
18.3.
(So)
 

 

 
19.3.
(Ne)
 

 

 
20.3.
(Po)
 

 

 
21.3.
(Út)
 

 

 
22.3.
(St)
 

 

 
23.3.
(Čt)
 

9:00-11:00

DIVADLO v MŠ "JAK OSKÁREK NAŠEL PETRKLÍČ"
ve školce proběhne dopolední divadelní představení pro všechny třídy.

 

 

 

 
24.3.
(Pá)
 

 

 
25.3.
(So)
 

 

 
26.3.
(Ne)
 

 

 
27.3.
(Po)
 

 

 
28.3.
(Út)
 

 

 
29.3.
(St)
 

 

 
30.3.
(Čt)
 

9:00-11:00

akce MŠ - SOKOL LIBUŠ - DUHOVÁ TŘÍDA

 

 

 

 
31.3.
(Pá)
 

 

 
1.4.
(So)
 

 

 
2.4.
(Ne)
 

 

 
3.4.
(Po)
 

 

 
4.4.
(Út)
 

14:00-17:00

Zápis do 1. třídy

 

FS, NÁ, KZ, ŠE, BR, DO, DR, DV, KA, LA, NO, PR, PZ, TL, TU, VR, ZA

 

 
5.4.
(St)
 

8:30-11:30

DOPRAVNÍ HŘÍŠTĚ v MŠ
akce je uřčena pro předškolní třídy - oranžová a duhová třída.

 

 

 

 
6.4.
(Čt)
 

 

 
7.4.
(Pá)
 

 

 
8.4.
(So)
 

 

 
9.4.
(Ne)
 

 

 
10.4.
(Po)
 

 

 
11.4.
(Út)
 

 

 
12.4.
(St)
 

 

 
13.4.
(Čt)
 

7:00-17:00

MIMOŘÁDNÝ PROVOZ MŠ

 

 

 

 
14.4.
(Pá)
 

 

 
15.4.
(So)
 

 

 
16.4.
(Ne)
 

 

 
17.4.
(Po)
 

 

 
18.4.
(Út)
 

 

 
19.4.
(St)
 

9:00-11:00

DIVADLO v MŠ - DŘEVĚNÉ DIVADLO
ve školce proběhne dopolední divadelní představení pro všechny třídy.

 

 

 

 
20.4.
(Čt)
 

 

 
21.4.
(Pá)
 

 

 
22.4.
(So)
 

 

 
23.4.
(Ne)
 

 

 
24.4.
(Po)
 

 

 
25.4.
(Út)
 

 

 
26.4.
(St)
 

9:00-11:30

REJ ČARODEJNIC v MŠ

 

 

 

 
27.4.
(Čt)
 

9:00-11:00

akce MŠ - SOKOL LIBUŠ - DUHOVÁ TŘÍDA

 

 

 

 
28.4.
(Pá)
 

 

 
29.4.
(So)
 

 

 
30.4.
(Ne)
 

 

 
1.5.
(Po)
 

 

 
2.5.
(Út)
 

 

 
3.5.
(St)
 

 

 
4.5.
(Čt)
 

 

 
5.5.
(Pá)
 

 

 
6.5.
(So)
 

 

 
7.5.
(Ne)
 

 

 
8.5.
(Po)
 

 

 
9.5.
(Út)
 

 

 
10.5.
(St)
 

 

Kytičkový den

9.

NÁ, MI

 

 
11.5.
(Čt)
 

 

 
12.5.
(Pá)
 

 

 
13.5.
(So)
 

 

 
14.5.
(Ne)
 

 

 
15.5.
(Po)
 

 

 
16.5.
(Út)
 

 

 
17.5.
(St)
 

 

 
18.5.
(Čt)
 

 

 
19.5.
(Pá)
 

 

 
20.5.
(So)
 

 

 
21.5.
(Ne)
 

 

 
22.5.
(Po)
 

 

 
23.5.
(Út)
 

 

 
24.5.
(St)
 

 

 
25.5.
(Čt)
 

9:00-11:00

akce MŠ - SOKOL LIBUŠ - DUHOVÁ TŘÍDA

 

 

 

 
26.5.
(Pá)
 

 

 
27.5.
(So)
 

 

 
28.5.
(Ne)
 

 

 
29.5.
(Po)
 

9:00-11:30

TÝDEN DĚTSKÉ RADOSTI v MŠ

 

 

 

 
30.5.
(Út)
 

9:00-11:30

TÝDEN DĚTSKÉ RADOSTI v MŠ - BUBÍNKOVÁNÍ

 

 

 

18:00

Muzikálové představení ZUŠ
- příprava začne již v 16:00

 

 

Sál1, Sál2

 
31.5.
(St)
 

9:00-11:30

TÝDEN DĚTSKÉ RADOSTI v MŠ

 

 

 

18:00

Muzikálové představení ZUŠ
- příprava začne již v 16:00

 

 

Sál1, Sál2

 
1.6.
(Čt)
 

9:00-11:30

TÝDEN DĚTSKÉ RADOSTI v MŠ

 

 

 

 
2.6.
(Pá)
 

9:00-11:30

TÝDEN DĚTSKÉ RADOSTI v MŠ

 

 

 

 
3.6.
(So)
 

 

 
4.6.
(Ne)
 

 

 
5.6.
(Po)
 

 

 
6.6.
(Út)
 

 

 
7.6.
(St)
 

 

 
8.6.
(Čt)
 

 

 
9.6.
(Pá)
 

 

 
10.6.
(So)
 

 

 
11.6.
(Ne)
 

 

 
12.6.
(Po)
 

 

 
13.6.
(Út)
 

 

 
14.6.
(St)
 

 

 
15.6.
(Čt)
 

 

 
16.6.
(Pá)
 

 

 
17.6.
(So)
 

 

 
18.6.
(Ne)
 

 

 
19.6.
(Po)
 

 

 
20.6.
(Út)
 

 

 
21.6.
(St)
 

 

 
22.6.
(Čt)
 

 

 
23.6.
(Pá)
 

 

 
24.6.
(So)
 

 

 
25.6.
(Ne)
 

 

 
26.6.
(Po)
 

 

 
27.6.
(Út)
 

 

 
28.6.
(St)
 

 

 
29.6.
(Čt)
 

 

 
30.6.
(Pá)
 

 

16.1.2017 (14:32)

Zpracováno v systému Bakaláři