Přehled akcí: 11. - 30.6.2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
11.6.
(Po)
 

8:45-13:30

Exkurze - Hrdličkovo muzeum (Praha 2)
- 50 Kč ze záloh

8.A

BO

 

 

Konzultace "trojlístek"
- nutno si rezervovat konkrétní termín

1.C

PZ

1.C

 

Závěrečné zkoušky žáků 9. ročníku (prezentace ČJ a AJ)

9.A, 9.B

FS, NÁ, BU, GL, GT, MS, MI, ST, ŠÁ

Sál1, Sál2

 
12.6.
(Út)
 

8:00- 9:40

Hodnocení čtení 2. C

2.C

DO

H_st

 

Závěrečné zkoušky žáků 9. ročníku (prezentace ČJ a AJ)

9.A, 9.B

FS, NÁ, BU, GL, GT, MS, MI, ST, ŠÁ

Sál1, Sál2

 
13.6.
(St)
 

8:00- 9:40

Nebezpečné komunikační jevy související s používáním ICT
- projekt E- bezpečí - zdarma

6.C

 

6.C

8:45-13:30

Exkurze - Hrdličkovo muzeum (Praha 2)
-50 kč ze záloh žáků

8.B

BO

 

10:00-11:40

Nebezpečné komunikační jevy související s používáním ICT
- projekt E-bezpečí - zdarma

6.B

 

6.B

11:50-13:30

Nebezpečné komunikační jevy související s používáním ICT
- projekt E-bezpečí - zdarma

6.A

 

6.A

 

Závěrečné zkoušky žáků 9. ročníku (prezentace ČJ a AJ)

9.A, 9.B

FS, NÁ, BU, GL, GT, MS, MI, ST, ŠÁ

Sál1, Sál2

 

Konzultace "trojlístek"
- nutno si rezervovat konkrétní termín

1.C

PZ

1.C

 

Exkurze do reklamně produkční společnosti

4.B

 

 
14.6.
(Čt)
 

14:00-16:00

Nejlepší závěrečné prezentace žáků 9. ročníku v repríze

9.A, 9.B

 

Sál1, Sál2

17:00-18:00

Slavnostní ukončení závěrečných zkoušek 9. ročníku

9.A, 9.B

FS, NÁ, BU, GL, LA

Sál1, Sál2

 

Muzikál Modroočko (ZUŠ)
- bude upřesněno

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 4.A, 4.B, 4.C

 

Sál1, Sál2

 

Nohejbal - hoši, dívky
TJ Sokol Dobřichovice - vybraní žáci

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

BU

 

 

Konzultace "trojlístek"
- nutno si rezervovat konkrétní termín

1.C

PZ

1.C

 
15.6.
(Pá)
 

 

Laser Games
- Bertramka

8.A

ŠÁ

 

 
16.6.
(So)
 

 

 
17.6.
(Ne)
 

 

Škola v přírodě
Penzion Eva, Kryštofovo údolí, Liberec

2.C

DO

 

 
18.6.
(Po)
 

 

Škola v přírodě
- Šumava (Zadov)

2.A, 3.A, 3.B, 4.A

KY, PR, RY, TU

 

 

Vícedenní školní výlet
LDT Dolní Sedelo, Hrádek nad Nisou

4.B

KŘ, MT, NV

 

 

Škola v přírodě s cyklistikou
- Horský hotel Černá Bouda (Černá hora, Janské Lázně)

8.B

ND, PO

 

 

Škola v přírodě
- penzion Lumka (Zásada)

2.B, 3.D

BR, DV

 

 

Škola v přírodě
- Benešovský Mlýn (Heřmaň u Písku) -agentura Sportlines

6.A, 7.B

KT, NĚ

 

 

Školní výlet 9. tříd
autokemp Olšovec, Jedovnice

9.A, 9.B

BU, GL

 

 

Škola v přírodě - Jesenice u Rakovníka

3.C

LA

 

 

Škola v přírodě
CK Sportlines - chata Cihleny Zadov

5.C, 6.C, 7.A, 7.C, 8.A

BO, FN, FL, GT, ŠÁ

 

 

Škola v přírodě
- Letní tábor Kalich, osada Gabrielka, Kamenice nad Lipou

5.A, 5.B, 6.B

DA, MI, ST

 

 

Škola v přírodě
Penzion Eva, Kryštofovo údolí, Liberec

2.C

DO

 

 

Vícedenní ozdravný pobyt
- penzion Lipka (u Vimperka)

4.C

PE

 

 
19.6.
(Út)
 

8:00-15:00

Výlet - farma Soběhrdy
- 110 Kč ze záloh žáků (vč. oběda)

1.A, 1.B, 1.C

PZ, TL, VR

 

 

Škola v přírodě
- Letní tábor Kalich, osada Gabrielka, Kamenice nad Lipou

5.A, 5.B, 6.B

DA, MI, ST

 

 

Škola v přírodě
Penzion Eva, Kryštofovo údolí, Liberec

2.C

DO

 

 

Vícedenní ozdravný pobyt
- penzion Lipka (u Vimperka)

4.C

PE

 

 

Škola v přírodě
CK Sportlines - chata Cihleny Zadov

5.C, 6.C, 7.A, 7.C, 8.A

BO, FN, FL, GT, ŠÁ

 

 

Škola v přírodě - Jesenice u Rakovníka

3.C

LA

 

 

Školní výlet 9. tříd
autokemp Olšovec, Jedovnice

9.A, 9.B

BU, GL

 

 

Škola v přírodě
- Benešovský Mlýn (Heřmaň u Písku) -agentura Sportlines

6.A, 7.B

KT, NĚ

 

 

Škola v přírodě
- penzion Lumka (Zásada)

2.B, 3.D

BR, DV

 

 

Škola v přírodě s cyklistikou
- Horský hotel Černá Bouda (Černá hora, Janské Lázně)

8.B

ND, PO

 

 

Vícedenní školní výlet
LDT Dolní Sedelo, Hrádek nad Nisou

4.B

KŘ, MT, NV

 

 

Škola v přírodě
- Šumava (Zadov)

2.A, 3.A, 3.B, 4.A

KY, PR, RY, TU

 

 
20.6.
(St)
 

17:00

Pasování na čtenáře s přespáním ve škole

1.A

VR, TE

1.A, H_st

 

Škola v přírodě
Penzion Eva, Kryštofovo údolí, Liberec

2.C

DO

 

 

Vícedenní ozdravný pobyt
- penzion Lipka (u Vimperka)

4.C

PE

 

 

Škola v přírodě
- Letní tábor Kalich, osada Gabrielka, Kamenice nad Lipou

5.A, 5.B, 6.B

DA, MI, ST

 

 

Škola v přírodě
CK Sportlines - chata Cihleny Zadov

5.C, 6.C, 7.A, 7.C, 8.A

BO, FN, FL, GT, ŠÁ

 

 

Škola v přírodě - Jesenice u Rakovníka

3.C

LA

 

 

Školní výlet 9. tříd
autokemp Olšovec, Jedovnice

9.A, 9.B

BU, GL

 

 

Škola v přírodě
- Benešovský Mlýn (Heřmaň u Písku) -agentura Sportlines

6.A, 7.B

KT, NĚ

 

 

Škola v přírodě
- penzion Lumka (Zásada)

2.B, 3.D

BR, DV

 

 

Škola v přírodě s cyklistikou
- Horský hotel Černá Bouda (Černá hora, Janské Lázně)

8.B

ND, PO

 

 

Vícedenní školní výlet
LDT Dolní Sedelo, Hrádek nad Nisou

4.B

KŘ, MT, NV

 

 

Škola v přírodě
- Šumava (Zadov)

2.A, 3.A, 3.B, 4.A

KY, PR, RY, TU

 

 
21.6.
(Čt)
 

 

Škola v přírodě
- Šumava (Zadov)

2.A, 3.A, 3.B, 4.A

KY, PR, RY, TU

 

 

Vícedenní školní výlet
LDT Dolní Sedelo, Hrádek nad Nisou

4.B

KŘ, MT, NV

 

 

Škola v přírodě s cyklistikou
- Horský hotel Černá Bouda (Černá hora, Janské Lázně)

8.B

ND, PO

 

 

Škola v přírodě
- penzion Lumka (Zásada)

2.B, 3.D

BR, DV

 

 

Škola v přírodě
- Benešovský Mlýn (Heřmaň u Písku) -agentura Sportlines

6.A, 7.B

KT, NĚ

 

 

Školní výlet 9. tříd
autokemp Olšovec, Jedovnice

9.A, 9.B

BU, GL

 

 

Škola v přírodě - Jesenice u Rakovníka

3.C

LA

 

 

Škola v přírodě
CK Sportlines - chata Cihleny Zadov

5.C, 6.C, 7.A, 7.C, 8.A

BO, FN, FL, GT, ŠÁ

 

 

Škola v přírodě
- Letní tábor Kalich, osada Gabrielka, Kamenice nad Lipou

5.A, 5.B, 6.B

DA, MI, ST

 

 

Škola v přírodě
Penzion Eva, Kryštofovo údolí, Liberec

2.C

DO

 

 

Vícedenní ozdravný pobyt
- penzion Lipka (u Vimperka)

4.C

PE

 

 
22.6.
(Pá)
 

 

Škola v přírodě
- Šumava (Zadov)

2.A, 3.A, 3.B, 4.A

KY, PR, RY, TU

 

 

Vícedenní školní výlet
LDT Dolní Sedelo, Hrádek nad Nisou

4.B

KŘ, MT, NV

 

 

Škola v přírodě s cyklistikou
- Horský hotel Černá Bouda (Černá hora, Janské Lázně)

8.B

ND, PO

 

 

Škola v přírodě
- penzion Lumka (Zásada)

2.B, 3.D

BR, DV

 

 

Škola v přírodě
- Benešovský Mlýn (Heřmaň u Písku) -agentura Sportlines

6.A, 7.B

KT, NĚ

 

 

Škola v přírodě - Jesenice u Rakovníka

3.C

LA

 

 

Škola v přírodě
CK Sportlines - chata Cihleny Zadov

5.C, 6.C, 7.A, 7.C, 8.A

BO, FN, FL, GT, ŠÁ

 

 

Škola v přírodě
- Letní tábor Kalich, osada Gabrielka, Kamenice nad Lipou

5.A, 5.B, 6.B

DA, MI, ST

 

 

Škola v přírodě
Penzion Eva, Kryštofovo údolí, Liberec

2.C

DO

 

 

Vícedenní ozdravný pobyt
- penzion Lipka (u Vimperka)

4.C

PE

 

 
23.6.
(So)
 

 

 
24.6.
(Ne)
 

 

 
25.6.
(Po)
 

 

 
26.6.
(Út)
 

16:00-17:00

Slavnostní ukončení školního roku ve 2. C

2.C

DO

H_st

18:00-22:00

Schůze SVJ

 

 

H_st

 
27.6.
(St)
 

8:00-11:40

Fotbalgolf
- Modřany

4.A, 4.B

KŘ, RY

 

18:00

Akademie 3. A

3.A

TU

H_st

 

Sportovní den
- sportovní hala i venkovní hřiště

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

BO, BU, FL, GL, GT, KT, ND, NĚ, ST, ŠÁ

TV 1, TV 2

 
28.6.
(Čt)
 

9:00- 9:45

Slavnostní setkání ve sportovní hale - úspěchy za uplynulý školní rok

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

FS, NÁ, ZA, BH, BO, BR, BU, DA, DO, DR, DV, FN, FL, GL, GT, KB, KT, KŘ, KY, LA, MA, MT, MK, MŘ, MS, MI, ND, NĚ, PE, PR, PZ, RY, ST, SV, ŠÁ, TU, VK, VR, VT, ML, VA, TE

TV 1, TV 2

10:00

Rozloučení žáků 9. ročníku

5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

FS, NÁ, ZA, BH, BO, BU, DA, FN, FL, GL, GT, KT, MA, MT, MS, MI, NĚ, ST, ŠÁ, VK, VT

Sál1, Sál2

 
29.6.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Vydávání vysvědčení

 

 

 

 
30.6.
(So)
 

 

15.6.2018 (14:25)

Zpracováno v systému Bakaláři