Přehled akcí: 6.2. - 30.6.2017

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
6.2.
(Po)
 

 

 
7.2.
(Út)
 

9:00-13:00

Divadlo Minor - Nebojsa
cena: 100,- Kč + doprava

2.B, 2.C

LA, PS

 

10:00-11:40

Intervenční program

4.A

DR

Sál2

 
8.2.
(St)
 

10:00-11:40

Intervenční program
- podpora zdravých vztahů v kolektivu

6.C

DR

Sál1

 
9.2.
(Čt)
 

8:55-10:45

Intervenční program

2.B

DR

Sál2

 
10.2.
(Pá)
 

 

 
11.2.
(So)
 

 

 
12.2.
(Ne)
 

 

 
13.2.
(Po)
 

 

 
14.2.
(Út)
 

 

 
15.2.
(St)
 

 

 
16.2.
(Čt)
 

 

 
17.2.
(Pá)
 

 

 
18.2.
(So)
 

 

 
19.2.
(Ne)
 

 

 
20.2.
(Po)
 

 

 
21.2.
(Út)
 

10:00-11:40

Intervenční program

4.A

DR

Sál2

 

Tonda Obal - environmentální akce pro žáky
Přesný čas bude upřesněn - (program trvá 45 minut).

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.

KZ, BO, BR, BU, DO, DV, FL, GL, GT, KA, KT, LA, MI, ND, NĚ, NO, PR, PZ, ŠÁ, TL, TU, VR

 

 

Maškarní karneval pro družinové děti

1.A, 1.B, 1.C, 3.B, 4.B

KB, KY, NY

Sál1, Sál2

 
22.2.
(St)
 

 

Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce
- žáci, kteří postoupili ze školního kola

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.

GT, ŠÁ

 

 
23.2.
(Čt)
 

8:00-11:40

Cesta kolem světa

2.A

TU

 

10:00-11:40

Intervenční program

2.B

DR

Sál2

18:00-23:45

Spaní ve škole
23.2. od 18.00 hod - 24.2. do začátku výuky

2.A

TU

 

 
24.2.
(Pá)
 

8:00-11:40

Cesta kolem světa

2.A

TU

 

 
25.2.
(So)
 

 

 
26.2.
(Ne)
 

 

 
27.2.
(Po)
 

8:00-11:40

Projekt vědecko - konstrukční dopoledne

2.A, 2.B, 2.C, 2.D

DV, LA, PS, TU

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, Sál1, Sál2

 
28.2.
(Út)
 

8:00-13:45

Demokracie - divadlo Minor
cena: 100 Kč

4.C

KZ

 

10:00-11:40

Intervenční program

2.B

DR

Sál2

 

Basketbal - dívky
- vybrané žákyně - ZŠ Jesenice

6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.

KB

 

 

Maškarní karneval pro družinové děti

2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 3.A, 4.A, 4.C

PE, ŠI, VA, ZR

Sál1, Sál2

 
1.3.
(St)
 

12:45-15:10

Intervenční program
- podpora zdravých vztahů v kolektivu

6.C

DR

6.C

 
2.3.
(Čt)
 

 

Basketbal - chlapci
- vybraní žáci - ZŠ Jesenice

8.A, 8.B, 9.

PO

 

 
3.3.
(Pá)
 

 

 
4.3.
(So)
 

 

 
5.3.
(Ne)
 

 

 
6.3.
(Po)
 

13:00-16:00

Interpretační seminář - Metody práce s textem
Seminář pro pedagogy

 

NÁ, KZ, BR, DO, DV, KA, LA, MI, NO, PS, PR, PZ, ST, TL, TU, VR

 

 
7.3.
(Út)
 

8:00-13:30

Exkurze PřF UK - katedra zoologie
- 80 Kč ze záloh

6.C

BO

 

10:00-11:40

Intervenční program

4.A

DR

Sál2

 
8.3.
(St)
 

 

 
9.3.
(Čt)
 

 

 
10.3.
(Pá)
 

 

 
11.3.
(So)
 

 

 
12.3.
(Ne)
 

 

 
13.3.
(Po)
 

 

 
14.3.
(Út)
 

 

 
15.3.
(St)
 

 

 
16.3.
(Čt)
 

 

 
17.3.
(Pá)
 

8:30-12:30

Dřevíčková dílna
100 Kč ze záloh třídy se v uvedeném čase vystřídají

3.A, 3.B, 4.A

KA, NO, VR

Sál1, Sál2

 
18.3.
(So)
 

 

 
19.3.
(Ne)
 

 

 
20.3.
(Po)
 

8:00-12:35

Rodiče dětem - týdenní projekt

2.A

TU

 

 
21.3.
(Út)
 

8:00-12:35

Rodiče dětem - týdenní projekt

2.A

TU

 

 

Volejbal - dívky
- vybraní žáci

8.A, 8.B, 9.

BU

 

 

Testování pro přijetí do 4. třídy s rozšířenou výukou

3.A, 3.B

FS, NÁ, DR, ZA

 

 
22.3.
(St)
 

8:00-11:40

Rodiče dětem - týdenní projekt

2.A

TU

 

 

Testování pro přijetí do 6. třídy s rozšířenou výukou

5.A, 5.B

FS, NÁ, DR, ZA

 

 
23.3.
(Čt)
 

8:00-11:40

Rodiče dětem - týdenní projekt

2.A

TU

 

 

Volejbal - hoši
- vybraní žáci

8.A, 8.B, 9.

BU

 

 
24.3.
(Pá)
 

8:00-11:40

Rodiče dětem - týdenní projekt

2.A

TU

 

 
25.3.
(So)
 

 

 
26.3.
(Ne)
 

 

 
27.3.
(Po)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 9.

NÁ, LA

 

 
28.3.
(Út)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 9.

NÁ, LA

 

 
29.3.
(St)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 9.

NÁ, LA

 

 
30.3.
(Čt)
 

13:45-14:50

Listování s L. Hejlíkem - Šmrdocha
- pouze pro družinové děti - zdarma

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C

KB, KY, NY, PE, ŠI, VA, ZR

Sál1, Sál2

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 9.

NÁ, LA

 

 
31.3.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Školní kolo recitační soutěže - Keltská spirála

1.A, 1.B, 1.C

KZ, BR, DO, PR

Sál1, Sál2

8:55- 9:40

Školní kolo recitační soutěže - Keltská spirála

2.A, 2.B, 2.C, 2.D

KZ, DV, LA, PS, TL, TU

Sál1, Sál2

10:00-10:45

Školní kolo recitační soutěže - Keltská spirála

3.A, 3.B

KZ, KA, NO

Sál1, Sál2

10:55-11:40

Školní kolo recitační soutěže - Keltská spirála

4.A, 4.B, 4.C

KZ, PZ, VR

Sál1, Sál2

17:00-23:45

Noc s Andersenem
V rámci akce proběhne bubnování v kruhu od 19.00 hod

1.C, 2.C

DO, LA

 

 

Poslední termín pro nahlášení témat závěrečných prezentací předmětovým učitelům

9.

GT, MI, NĚ

 

 
1.4.
(So)
 

0:00- 9:00

Noc s Andersenem

1.C, 2.B, 2.C

DO, LA, TL

 

 
2.4.
(Ne)
 

 

 
3.4.
(Po)
 

8:00-12:35

Alenka v kraji zázraků - Divadlo Hybernia
doprava MHD

2.A

TU

 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 9.

NÁ, LA

 

 
4.4.
(Út)
 

14:00-17:00

Zápis do 1. třídy

 

FS, NÁ, KZ, ŠE, BR, DO, DR, DV, KA, LA, NO, PR, PZ, TL, TU, VR, ZA

 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 9.

NÁ, LA

 

 
5.4.
(St)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 9.

NÁ, LA

 

 
6.4.
(Čt)
 

 

Stolní tenis - chlapci i dívky
- vybraní žáci

5.B, 8.A, 8.B, 9.

ŠÁ

 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 9.

NÁ, LA

 

 
7.4.
(Pá)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 9.

NÁ, LA

 

 
8.4.
(So)
 

 

 
9.4.
(Ne)
 

 

 
10.4.
(Po)
 

8:00-13:00

Libozvuky - divadlo Minor
cena: 100 Kč

4.C

KZ

 

8:00-16:00

Ověřování předpokladů pro třídy s rozšířenou výukou (1. třídy)
- nutno se přihlásit u zápisu do 1. tříd (4.4. 2017)

 

FS, NÁ, DO, DR, KA, ZA

 

 

Okresní kolo Biologické olympiády
- žáci vybraní na základě školního kola

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B

BO, FL

 

 
11.4.
(Út)
 

8:00-16:00

Ověřování předpokladů pro třídy s rozšířenou výukou (1. třídy)
- nutno se přihlásit u zápisu do 1. tříd (4.4. 2017)

 

FS, NÁ, DO, DR, KA, ZA

 

 
12.4.
(St)
 

8:00-16:00

Ověřování předpokladů pro třídy s rozšířenou výukou (1. třídy)
- nutno se přihlásit u zápisu do 1. tříd (4.4. 2017)

 

FS, NÁ, DO, DR, KA, ZA

 

 
13.4.
(Čt)
 

 

 
14.4.
(Pá)
 

 

 
15.4.
(So)
 

 

 
16.4.
(Ne)
 

 

 
17.4.
(Po)
 

 

 
18.4.
(Út)
 

 

 
19.4.
(St)
 

 

 
20.4.
(Čt)
 

 

Okresní kolo Biologické olympiády
- žáci vybraní na základě školního kola

8.A, 8.B, 9.

BO, FL

 

 
21.4.
(Pá)
 

8:30-12:30

Dřevíčková dílna
100 Kč ze záloh třídy se v uvedeném čase vystřídají

1.A, 4.B, 4.C

KZ, PR, PZ

Sál1, Sál2

 
22.4.
(So)
 

 

 
23.4.
(Ne)
 

 

 
24.4.
(Po)
 

8:00-12:30

Lesní čarování - Lesy ČR
cena: 50, -Kč ze záloh Oppidum Závist (nahlášeno obci)

3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C

KZ, KA, NO, PZ, VR

 

 
25.4.
(Út)
 

 

 
26.4.
(St)
 

 

 
27.4.
(Čt)
 

 

 
28.4.
(Pá)
 

8:30-12:30

Dřevíčková dílna

1.C, 5.A, 5.B

DO, MA

Sál1, Sál2

 
29.4.
(So)
 

 

 
30.4.
(Ne)
 

 

 
1.5.
(Po)
 

 

 
2.5.
(Út)
 

10:00-13:00

Minor - představení Perníková chaloupka

1.A, 1.C

DO, PR

 

 
3.5.
(St)
 

13:35-15:10

"Sex, AIDS a vztahy"
- organizace ACET ČR - cca 30 Kč na osobu

8.A(T8d), 8.B(T8d)

BU

 

 
4.5.
(Čt)
 

 

 
5.5.
(Pá)
 

 

 
6.5.
(So)
 

 

 
7.5.
(Ne)
 

 

 
8.5.
(Po)
 

 

 
9.5.
(Út)
 

9:00-13:30

Vodní dům
Interaktivní expozice Voda kolem nás + prohlídka přehrady. Cena: 85,- Kč + doprava

2.B, 2.C

LA, TL

 

 

Výběrové zjišťování výsledků žáků (Česká školní inspekce)
- v období od 9. 5. do 26. 5. 2017 - čeština, matematika,přírodovědná gramotnost

9.

BO, FL, MI, ND

 

 
10.5.
(St)
 

 

Kytičkový den

9.

NÁ, MI

 

 

Zápis do MŠ

 

 

 

 
11.5.
(Čt)
 

 

Pohár rozhlasu - chlapci i dívky
- vybraní žáci

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B

KB

 

 
12.5.
(Pá)
 

 

 
13.5.
(So)
 

 

 
14.5.
(Ne)
 

 

 
15.5.
(Po)
 

 

 
16.5.
(Út)
 

 

Pohár rozhlasu - chlapci i dívky
- vybraní žáci

8.A, 8.B, 9.

BU

 

 
17.5.
(St)
 

 

 
18.5.
(Čt)
 

18:00-19:30

Akademie

2.A

TU

H_st

 
19.5.
(Pá)
 

 

 
20.5.
(So)
 

 

 
21.5.
(Ne)
 

 

 
22.5.
(Po)
 

 

Romeo a Julie
- představení v dvadle Gong

7.A, 7.B, 9.

MI, ND, ŠÁ

 

 

Škola v přírodě
Šumava - Hojsova Stráž CK Ing. Hany Hleigrové

3.A, 3.B

KA, NO, KY

 

 
23.5.
(Út)
 

 

Škola v přírodě
Šumava - Hojsova Stráž CK Ing. Hany Hleigrové

3.A, 3.B

KA, NO, KY

 

 
24.5.
(St)
 

 

Škola v přírodě
Šumava - Hojsova Stráž CK Ing. Hany Hleigrové

3.A, 3.B

KA, NO, KY

 

 
25.5.
(Čt)
 

 

Škola v přírodě
Šumava - Hojsova Stráž CK Ing. Hany Hleigrové

3.A, 3.B

KA, NO, KY

 

 
26.5.
(Pá)
 

 

Škola v přírodě
Šumava - Hojsova Stráž CK Ing. Hany Hleigrové

3.A, 3.B

KA, NO, KY

 

 
27.5.
(So)
 

 

 
28.5.
(Ne)
 

10:00-16:00

Muzikálové představení ZUŠ - velká generálka (neveřejná)

 

 

Sál1, Sál2

 
29.5.
(Po)
 

 

Škola v přírodě
- s CK Robinson - Lávka, Chocerady (Posázaví)

5.A, 6.B

KT, NĚ

 

 
30.5.
(Út)
 

18:00

Muzikálové představení ZUŠ
- příprava začne již v 16:00

 

 

Sál1, Sál2

 

Škola v přírodě
- s CK Robinson - Lávka, Chocerady (Posázaví)

5.A, 6.B

KT, NĚ

 

 
31.5.
(St)
 

18:00

Muzikálové představení ZUŠ
- příprava začne již v 16:00

 

 

Sál1, Sál2

 

Škola v přírodě
- s CK Robinson - Lávka, Chocerady (Posázaví)

5.A, 6.B

KT, NĚ

 

 
1.6.
(Čt)
 

 

Škola v přírodě
- s CK Robinson - Lávka, Chocerady (Posázaví)

5.A, 6.B

KT, NĚ

 

 
2.6.
(Pá)
 

 

Závěrečná slohová práce

9.

MI

 

 

Škola v přírodě
- s CK Robinson - Lávka, Chocerady (Posázaví)

5.A, 6.B

KT, NĚ

 

 
3.6.
(So)
 

 

 
4.6.
(Ne)
 

 

 
5.6.
(Po)
 

13:35-15:10

Sex, AIDS a vztahy"
- organizace ACET ČR - cca 30 Kč na žáka

8.A(T8ch), 8.B(T8ch)

BU

 

 

Škola v přírodě
Rudolfov u Liberce

2.A

TU

 

 

Škola v přírodě - Malá Úpa

1.B, 2.D

BR, DV

 

 

Škola v přírodě: Kouzelnická škola

4.A, 4.B, 4.C

KZ, PZ, VR

 

 
6.6.
(Út)
 

13:45-14:50

Poslední zvonění s Vandou a Standou - písničková show
- pouze pro družinové děti - koná se venku, za nepříznivého počasí v sále - zdarma

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C

KB, KY, NY, PE, ŠI, VA, ZR

Sál1, Sál2

 

Škola v přírodě - Malá Úpa

1.B, 2.D

BR, DV

 

 

Škola v přírodě: Kouzelnická škola

4.A, 4.B, 4.C

KZ, PZ, VR

 

 

Škola v přírodě
Rudolfov u Liberce

2.A

TU

 

 
7.6.
(St)
 

 

Škola v přírodě
Rudolfov u Liberce

2.A

TU

 

 

Škola v přírodě - Malá Úpa

1.B, 2.D

BR, DV

 

 

Škola v přírodě: Kouzelnická škola

4.A, 4.B, 4.C

KZ, PZ, VR

 

 
8.6.
(Čt)
 

 

Škola v přírodě
Rudolfov u Liberce

2.A

TU

 

 

Škola v přírodě - Malá Úpa

1.B, 2.D

BR, DV

 

 

Škola v přírodě: Kouzelnická škola

4.A, 4.B, 4.C

KZ, PZ, VR

 

 
9.6.
(Pá)
 

 

Škola v přírodě
chata Kačerov - Kašperské Hory

1.C

DO

 

 

Škola v přírodě
Rudolfov u Liberce

2.A

TU

 

 

Škola v přírodě - Malá Úpa

1.B, 2.D

BR, DV

 

 

Škola v přírodě: Kouzelnická škola

4.A, 4.B, 4.C

KZ, PZ, VR

 

 
10.6.
(So)
 

 

Škola v přírodě
chata Kačerov - Kašperské Hory

1.C

DO

 

 
11.6.
(Ne)
 

 

Škola v přírodě
chata Kačerov - Kašperské Hory

1.C

DO

 

 
12.6.
(Po)
 

8:30-12:30

Den vody - Lesy ČR
cena: 50,- Kč ze záloh žáků místo: rybník Dolní Břežany (nahlášeno obci)

3.A, 3.B, 4.A, 4.B

KA, NO, PZ, VR

 

 

Závěrečné zkoušky žáků 9. ročníku
- prezentace v češtině a angličtině (harmonogram bude včas upřesněn)

9.

FS, NÁ, FL, GT, MI, NĚ

Sál1, Sál2

 

Škola v přírodě - Chlum u Třeboně

2.B, 2.C

LA, TL

 

 

Škola v přírodě
chata Kačerov - Kašperské Hory

1.C

DO

 

 
13.6.
(Út)
 

8:00-13:30

Trápení Bolena Bolka - vodní nádrž Želivka
autobus - v 8.00 hod parkoviště I. stupeň -(ARIA TRAVEL - p. Klenka)

3.A, 3.B

KA, NO

 

 

Závěrečné zkoušky žáků 9. ročníku
- prezentace v češtině a angličtině (harmonogram bude včas upřesněn)

9.

FS, NÁ, FL, GT, MI, NĚ

Sál1, Sál2

 

Škola v přírodě - Chlum u Třeboně

2.B, 2.C

LA, TL

 

 

Škola v přírodě
chata Kačerov - Kašperské Hory

1.C

DO

 

 
14.6.
(St)
 

8:00-15:00

Trápení Bolena Bolka - vodní nádrž Želiv
2 autobusy - v 8.00 hod parkoviště I. stupeň (ARIA TRAVEL - p. Klenka)

4.A, 4.B, 4.C

KZ, PZ, VR

 

 

Závěrečné zkoušky žáků 9. ročníku
- prezentace v češtině a angličtině (harmonogram bude včas upřesněn)

9.

FS, NÁ, FL, GT, MI, NĚ

Sál1, Sál2

 

Škola v přírodě - Chlum u Třeboně

2.B, 2.C

LA, TL

 

 

Škola v přírodě
chata Kačerov - Kašperské Hory

1.C

DO

 

 
15.6.
(Čt)
 

14:00

Nejlepší závěrečné prezentace žáků 9. ročníku v repríze

9.

FS, NÁ, GT, MI, NĚ

Sál1, Sál2

17:00

Slavnostní vyhodnocení závěrečných zkoušek 9. ročníku

9.

FS, NÁ, FL, GT, MI, NĚ

Sál1, Sál2

 

Nohejbal
- vybraní žáci

8.A, 8.B, 9.

BU

 

 

Škola v přírodě - Chlum u Třeboně

2.B, 2.C

LA, TL

 

 

Škola v přírodě
chata Kačerov - Kašperské Hory

1.C

DO

 

 
16.6.
(Pá)
 

0:00-16:00

Škola v přírodě - Chlum u Třeboně

2.B, 2.C

LA, TL

 

 
17.6.
(So)
 

 

 
18.6.
(Ne)
 

 

 
19.6.
(Po)
 

 

Škola v přírodě
Paseky nad Jizerou penzion Sokol

5.B, 6.A, 6.C

BO, FL, GT

 

 
20.6.
(Út)
 

 

Škola v přírodě
Paseky nad Jizerou penzion Sokol

5.B, 6.A, 6.C

BO, FL, GT

 

 
21.6.
(St)
 

 

Škola v přírodě
Paseky nad Jizerou penzion Sokol

5.B, 6.A, 6.C

BO, FL, GT

 

 
22.6.
(Čt)
 

 

Škola v přírodě
Paseky nad Jizerou penzion Sokol

5.B, 6.A, 6.C

BO, FL, GT

 

 
23.6.
(Pá)
 

 

Škola v přírodě
Paseky nad Jizerou penzion Sokol

5.B, 6.A, 6.C

BO, FL, GT

 

 
24.6.
(So)
 

 

 
25.6.
(Ne)
 

 

 
26.6.
(Po)
 

 

 
27.6.
(Út)
 

 

 
28.6.
(St)
 

 

 
29.6.
(Čt)
 

 

 
30.6.
(Pá)
 

 

9.2.2017 (13:06)

Zpracováno v systému Bakaláři