Přehled akcí: 13.11.2017 - 31.1.2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
13.11.
(Po)
 

15:00-16:30

Konzultace 3 v 1 (1. A)

1.A

VR

 

 
14.11.
(Út)
 

15:00-18:30

Konzultace 2. C

2.C

DO

 

 

Florbal - dívky
- HAMR Braník Praha - vybrané žákyně

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C

BU

 

 
15.11.
(St)
 

 

 
16.11.
(Čt)
 

8:30-13:00

Program "Příběh čáry"
- Národní galerie - objednaný autobus - hrazeno ze záloh

2.A, 2.C

DO, PR

 

14:00-15:40

Konzultace 3. C

3.C

LA

 

 

Exkurze do ZOO Praha
- hrazeno ze záloh žáků

4.C, 5.C

FN, PE

 

 
17.11.
(Pá)
 

 

 
18.11.
(So)
 

 

 
19.11.
(Ne)
 

 

 
20.11.
(Po)
 

13:00-18:00

Konzultace 3 v 1 (3. B)

3.B

UR

 

14:00-17:00

Konzultace 1. B

1.B

TL

 

16:00-19:00

Konzultace 3. C

3.C

LA

 

 
21.11.
(Út)
 

8:00-12:45

Výukový program Pohyblivé obrazy
Veletržní palác (Národní galerie) - 60 kč na žáka ze záloh - doprava MHD, sraz ve třídě v 8:00

3.C

LA

 

13:00-18:00

Konzultace 3 v 1 (3. B)

3.B

UR

 

14:00-17:00

Konzultace 1. B

1.B

TL

 

15:00-18:30

Konzultace 2. C

2.C

DO

 

16:00-18:30

Konzultace 2. A

2.A

PR

 

16:00-18:30

Konzultace 4. ročník
Vyučující AJ budou k dispozici od 17:00.

4.A, 4.B, 4.C

ER, MK, PE, RY, SV

 

17:00-18:30

Konzultační hodiny pro rodiče žáků 5. - 9. tříd

5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

FS, NÁ, ZA, BH, BO, BU, DA, FN, FL, GL, GT, KB, KT, KC, MA, MT, MK, MS, MI, ND, NĚ, PE, PO, RY, ST, SV, ŠÁ, VK, VT

 

 

Florbal - hoši
- HAMR Braník Praha - vybraní žáci

8.A, 8.B, 9.A, 9.B

BU

 

 
22.11.
(St)
 

8:00-13:40

Muzeum Karla Zemana Praha
- kreativní výtvarná dílna - cesta MHD

3.A

TU

 

8:00-14:00

Program " V grafickém kabinetu"
- Schwarzenberský palác - 50 Kč ze záloh na žáka

7.A

GT

 

16:00-18:00

Konzultace 4. B

4.B

ER

 

 
23.11.
(Čt)
 

8:00-15:00

Exkurze do ZOO
- komentovaná prohlídka (savci) - vybraní žáci

8.A, 8.B

BO, FL

 

10:00-15:00

Schola pragensis
- Kongresové centrum Praha - vstup zdarma - doprava MHD - čas bude upřesněn

9.A, 9.B

GL, RY

 

13:00-15:20

Konzultace 3. C

 

 

 

17:00

Třídní schůzka 3. A

3.A

TU

 

 
24.11.
(Pá)
 

13:00-18:00

Konzultace 3 v 1 (3. B)

3.B

UR

 

 
25.11.
(So)
 

 

 
26.11.
(Ne)
 

 

 
27.11.
(Po)
 

8:00- 9:00

Dřevíčková dílna
- 100 Kč ze záloh

1.A

VR

Sál1, Sál2

9:00-10:00

Dřevíčková dílna
- 100 kč ze záloh

1.B

TL

Sál1, Sál2

10:00-11:00

Dřevíčková dílna
- 100 Kč ze záloh

1.C

PZ

Sál1, Sál2

11:00-12:00

Dřevíčková dílna
- 100 kč ze záloh

2.B

NY

Sál1, Sál2

 

Sportovní dopoledne
- bude upřesněno - pravděpodobně 5. - 9. třídy

5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

BU, KB

 

 
28.11.
(Út)
 

8:00- 9:00

Dřevíčková dílna
- 100 Kč ze záloh

5.B

MK

Sál1

9:00-10:00

Dřevíčková dílna
-100 Kč ze záloh

5.A

JE

Sál1

9:45-11:00

Dřevíčková dílna
- 100 Kč ze záloh

4.C

MK

Sál1

11:00-12:00

Dřevíčková dílna
- 100 kč ze záloh

5.C

SV

Sál1

 

Florbal - dívky
- HAMR Braník Praha - vybrané žákyně

8.A, 8.B, 9.A, 9.B

BU

 

 
29.11.
(St)
 

 

 
30.11.
(Čt)
 

 

 
1.12.
(Pá)
 

16:00-19:00

Vánoční tvoření

2.C

DO

H_st

 
2.12.
(So)
 

 

 
3.12.
(Ne)
 

 

 
4.12.
(Po)
 

 

 
5.12.
(Út)
 

 

 
6.12.
(St)
 

 

 
7.12.
(Čt)
 

9:00

Představení O zapomnětlivém psaníčkovém andělovi
- KC 12 Modřany - 60 Kč na žáka ze záloh - doprava MHD

3.C

LA

 

 
8.12.
(Pá)
 

 

 
9.12.
(So)
 

 

 
10.12.
(Ne)
 

 

 
11.12.
(Po)
 

 

Lyžování - obří slalom
- Skiareál Monínec- - vybraní žáci

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

BU

 

 
12.12.
(Út)
 

6:45-20:00

Exkurze Science centrum Vida!
- 580 Kč na žáka ze záloh

6.C, 7.A, 7.C

BO, FL, GT

 

 
13.12.
(St)
 

8:00-13:40

Muzeum Karlova mostu
- výstva, plavba lodí + výklad - cesta MHD

3.A

TU

 

8:00-14:00

Okresní kolo soutěže Mladý chemik
- vybraní žáci - SPŠCH Křemencova, P- 1

 

BO

 

 
14.12.
(Čt)
 

14:00-15:00

Kde se vzaly Vánoce (Petr Kubec)
- pouze pro DRUŽINOVÉ děti (zdarma)

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 4.A, 4.B, 4.C

NY, BD, FR, KY, VA, ZR

Sál1, Sál2

 
15.12.
(Pá)
 

 

Galerie Rudolfinum - vzdělávací program
- hrazeno ze záloh

6.B

ST

 

 
16.12.
(So)
 

 

 
17.12.
(Ne)
 

 

 
18.12.
(Po)
 

8:00-13:00

Divadlení představení Pohádky nepohádky (J. Čapek)
- Divadlo v Dlouhé - hrazeno ze záloh žáků - autobus přistaven 8:30 na nové parkoviště

1.A, 1.C, 2.A

PZ, TL, VR, TE

 

 
19.12.
(Út)
 

17:00

Vánoční zpívání

2.C

DO

Sál1, Sál2

17:00

Vánoční besídka

3.C

LA

H_st

 
20.12.
(St)
 

 

Vánoční dopoledne s rodiči
- vánoční dílny

3.C

LA

 

 
21.12.
(Čt)
 

8:00-13:30

Výlet do skanzenu Přerov nad Labem

2.C, 3.C

DO, LA

 

 
22.12.
(Pá)
 

 

 
23.12.
(So)
 

 

 
24.12.
(Ne)
 

 

 
25.12.
(Po)
 

 

 
26.12.
(Út)
 

 

 
27.12.
(St)
 

 

 
28.12.
(Čt)
 

 

 
29.12.
(Pá)
 

 

 
30.12.
(So)
 

 

 
31.12.
(Ne)
 

 

 
1.1.
(Po)
 

 

 
2.1.
(Út)
 

 

 
3.1.
(St)
 

 

 
4.1.
(Čt)
 

 

Minihokej
- Zimní stadion Černošice - vybraní hoši

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

BU

 

 
5.1.
(Pá)
 

 

 
6.1.
(So)
 

 

 
7.1.
(Ne)
 

 

 
8.1.
(Po)
 

 

 
9.1.
(Út)
 

 

 
10.1.
(St)
 

 

 
11.1.
(Čt)
 

 

 
12.1.
(Pá)
 

 

Filmová a muzikálová hudba pro 1. stupeň
- zřejmě 50 Kč na žáka - 45 minut - rozpis připravíme

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

 

 

 
13.1.
(So)
 

 

 
14.1.
(Ne)
 

 

 
15.1.
(Po)
 

 

 
16.1.
(Út)
 

 

 
17.1.
(St)
 

 

 
18.1.
(Čt)
 

 

 
19.1.
(Pá)
 

 

 
20.1.
(So)
 

 

 
21.1.
(Ne)
 

 

 
22.1.
(Po)
 

 

 
23.1.
(Út)
 

18:00-21:00

Schůze vlastníků
p. Zástava

 

 

H_st

 
24.1.
(St)
 

 

 
25.1.
(Čt)
 

 

 
26.1.
(Pá)
 

 

 
27.1.
(So)
 

 

 
28.1.
(Ne)
 

 

 
29.1.
(Po)
 

 

 
30.1.
(Út)
 

 

Házená- dívky
- SH V. Čáslavské Černošice - vybrané žákyně

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

BU

 

 
31.1.
(St)
 

 

16.11.2017 (12:46)

Zpracováno v systému Bakaláři