Přehled akcí: 1. pololetí 2017/18

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(Pá)
 

 

 
2.9.
(So)
 

 

 
3.9.
(Ne)
 

 

 
4.9.
(Po)
 

8:00- 9:40

Slavnostní zahájení školního roku

 

 

 

 
5.9.
(Út)
 

17:00-18:00

Třídní schůzky pro rodiče žáků 1. a 2. ročníků

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C

BR, DO, PR, PZ, TL, VR

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C

 
6.9.
(St)
 

 

Festival vědy
Vítězné náměstí, Praha 6 - zdarma

6.C, 7.C

BO, FL

 

 
7.9.
(Čt)
 

 

 
8.9.
(Pá)
 

 

 
9.9.
(So)
 

 

 
10.9.
(Ne)
 

 

 
11.9.
(Po)
 

 

 
12.9.
(Út)
 

8:00- 8:45

Přednáška o houbách
- Jaroslav Malý - cena 20 Kč ze záloh - s sebou tužku a papír

3.A, 3.B, 3.C, 3.D

DV, LA, TU, UR

Sál1, Sál2

8:55- 9:40

Přednáška o houbách
- Jaroslav Malý - cena 20 Kč ze záloh - s sebou tužku a papír

4.A, 4.B, 4.C

ER, PE, RY

Sál1, Sál2

10:00-10:45

Přednáška o houbách
- Jaroslav Malý - cena 20 Kč ze záloh - s sebou tužku a papír

5.A, 5.B, 5.C

FN, PE, SV

Sál1, Sál2

14:00-15:00

Jíme zdravě a s chutí (přednáška)
- pouze pro DRUŽINOVÉ děti - zdarma

2.A, 2.B, 2.C

NY, KY

Sál1, Sál2

 
13.9.
(St)
 

 

 
14.9.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Přednáška o houbách
- Jaroslav Malý - cena 20 Kč ze záloh - s sebou tužku a papír

7.A, 7.B, 7.C

FN, KC, VT

Sál1, Sál2

8:55- 9:40

Přednáška o houbách
- Jaroslav Malý - cena 20 Kč ze záloh - s sebou tužku a papír

9.A, 9.B

MA, ND

Sál1, Sál2

10:00-10:45

Přednáška o houbách
- Jaroslav Malý - cena 20 kč ze záloh - s sebou tužku a papír

8.A, 8.B

DA, ST

Sál1, Sál2

10:55-11:40

Přednáška o houbách
- Jaroslav Malý - cena 20 Kč ze záloh - s sebou tužku a papír

6.A, 6.B, 6.C

FL, GL, VT

Sál1, Sál2

 
15.9.
(Pá)
 

 

 
16.9.
(So)
 

 

 
17.9.
(Ne)
 

 

 
18.9.
(Po)
 

 

 
19.9.
(Út)
 

17:00-18:00

Třídní schůzky pro rodiče žáků 3. - 9. tříd

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

FS, NÁ, ZA, BO, BU, DA, DV, FN, FL, GL, GT, KT, LA, MI, ND, NĚ, PE, PZ, RY, ST, ŠÁ, TU, UR, NY

 

 
20.9.
(St)
 

 

 
21.9.
(Čt)
 

 

 
22.9.
(Pá)
 

 

 
23.9.
(So)
 

 

 
24.9.
(Ne)
 

 

 
25.9.
(Po)
 

7:40-13:30

Vlastivědný výlet do Prahy
- Kampa - sraz ve škole - cestujeme MHD - NEKONÁ SE ZA NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ!

3.A

TU

 

 
26.9.
(Út)
 

 

Přespolní běh
- vybraní žáci 2. stupně - sportovní areál Sokol Dobřichovice

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

BU

 

 
27.9.
(St)
 

 

 
28.9.
(Čt)
 

 

 
29.9.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno
- družina v provozu, pokud se přihlásí dostatek dětí (bližší info viz web)

 

 

 

 
30.9.
(So)
 

 

 
1.10.
(Ne)
 

 

 
2.10.
(Po)
 

8:00-12:35

Program Včela v síti života
- Toulcův dvůr - 70 Kč na žáka ze záloh + doprava (autobus bude přistaven v 7:45 na parkovišti za školou)

3.C

LA

 

8:00-12:35

Program Žabí putování
Toulcův dvůr - 70 Kč na žáka ze záloh + doprava (autobus bude přistaven v 7:45 na parkovišti za školou)

2.C

DO

 

 
3.10.
(Út)
 

 

 
4.10.
(St)
 

 

 
5.10.
(Čt)
 

 

 
6.10.
(Pá)
 

 

 
7.10.
(So)
 

 

 
8.10.
(Ne)
 

 

 
9.10.
(Po)
 

 

 
10.10.
(Út)
 

 

 
11.10.
(St)
 

8:00-14:00

Program Od světla k barvě
Veletržní palác - 50 Kč ze záloh na žáka + doprava MHD

7.A

GT

 

 
12.10.
(Čt)
 

 

 
13.10.
(Pá)
 

8:00-14:00

Exkurze do Muzea Jílové a štoly Halíře
- 85 Kč ze záloh na žáka

9.A

BO

 

 
14.10.
(So)
 

 

 
15.10.
(Ne)
 

 

 
16.10.
(Po)
 

 

 
17.10.
(Út)
 

 

 
18.10.
(St)
 

8:00-14:00

Exkurze do Muzea Jílové a štoly Halíře
- 85 Kč ze záloh na žáka

9.B

BO

 

 
19.10.
(Čt)
 

9:00

Environmentální výukový program Den stromů v Krčském lese
- pořádají Lesy hlavního města Prahy - 50 Kč na žáka ze záloh - doprava MHD

3.C

LA

 

 
20.10.
(Pá)
 

 

 
21.10.
(So)
 

 

 
22.10.
(Ne)
 

 

 
23.10.
(Po)
 

 

 
24.10.
(Út)
 

 

 
25.10.
(St)
 

 

 
26.10.
(Čt)
 

 

 
27.10.
(Pá)
 

 

 
28.10.
(So)
 

 

 
29.10.
(Ne)
 

 

 
30.10.
(Po)
 

 

 
31.10.
(Út)
 

 

 
1.11.
(St)
 

 

 
2.11.
(Čt)
 

17:00

Slavnostní otevření nové sportovní haly

 

 

 

 
3.11.
(Pá)
 

 

 
4.11.
(So)
 

 

 
5.11.
(Ne)
 

 

 
6.11.
(Po)
 

 

 
7.11.
(Út)
 

 

Jíme zdravě a s chutí (přednáška)
- poze pro DRUŽINOVÉ děti - zdarma

1.A, 1.B, 1.C

VA, ZR

Sál1, Sál2

 
8.11.
(St)
 

 

 
9.11.
(Čt)
 

 

 
10.11.
(Pá)
 

 

 
11.11.
(So)
 

 

 
12.11.
(Ne)
 

 

 
13.11.
(Po)
 

 

 
14.11.
(Út)
 

 

 
15.11.
(St)
 

 

 
16.11.
(Čt)
 

 

 
17.11.
(Pá)
 

 

 
18.11.
(So)
 

 

 
19.11.
(Ne)
 

 

 
20.11.
(Po)
 

 

 
21.11.
(Út)
 

10:00

výukový program Pohyblivé obrazy
Veletržní palác (Národní galerie) - 60 kč na žáka ze záloh - doprava MHD

3.C

LA

 

 
22.11.
(St)
 

8:00-14:00

Program " V grafickém kabinetu"
- Schwarzenberský palác - 50 Kč ze záloh na žáka

7.A

GT

 

 
23.11.
(Čt)
 

 

 
24.11.
(Pá)
 

 

 
25.11.
(So)
 

 

 
26.11.
(Ne)
 

 

 
27.11.
(Po)
 

8:00- 9:00

Dřevíčková dílna
- 100 Kč ze záloh

1.A

VR

Sál1, Sál2

9:00-10:00

Dřevíčková dílna
- 100 kč ze záloh

1.B

TL

Sál1, Sál2

10:00-11:00

Dřevíčková dílna
- 100 Kč ze záloh

1.C

PZ

Sál1, Sál2

11:00-12:00

Dřevíčková dílna
- 100 kč ze záloh

2.B

BR

Sál1, Sál2

 
28.11.
(Út)
 

 

 
29.11.
(St)
 

 

 
30.11.
(Čt)
 

 

 
1.12.
(Pá)
 

 

 
2.12.
(So)
 

 

 
3.12.
(Ne)
 

 

 
4.12.
(Po)
 

 

 
5.12.
(Út)
 

 

 
6.12.
(St)
 

 

 
7.12.
(Čt)
 

9:00

Představení O zapomnětlivém psaníčkovém andělovi
- KC 12 Modřany - 60 Kč na žáka ze záloh - doprava MHD

3.C

LA

 

 
8.12.
(Pá)
 

 

 
9.12.
(So)
 

 

 
10.12.
(Ne)
 

 

 
11.12.
(Po)
 

 

 
12.12.
(Út)
 

 

 
13.12.
(St)
 

 

 
14.12.
(Čt)
 

14:00-15:00

Kde se vzaly Vánoce (Petr Kubec)
- pouze pro DRUŽINOVÉ děti (zdarma)

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 4.A, 4.B, 4.C

NY, BD, FR, KY, VA, ZR

Sál1, Sál2

 
15.12.
(Pá)
 

 

 
16.12.
(So)
 

 

 
17.12.
(Ne)
 

 

 
18.12.
(Po)
 

 

 
19.12.
(Út)
 

 

 
20.12.
(St)
 

 

 
21.12.
(Čt)
 

8:00-13:30

Výlet do skanzenu Přerov nad Labem

2.C, 3.C

DO, LA

 

 
22.12.
(Pá)
 

 

 
23.12.
(So)
 

 

 
24.12.
(Ne)
 

 

 
25.12.
(Po)
 

 

 
26.12.
(Út)
 

 

 
27.12.
(St)
 

 

 
28.12.
(Čt)
 

 

 
29.12.
(Pá)
 

 

 
30.12.
(So)
 

 

 
31.12.
(Ne)
 

 

 
1.1.
(Po)
 

 

 
2.1.
(Út)
 

 

 
3.1.
(St)
 

 

 
4.1.
(Čt)
 

 

 
5.1.
(Pá)
 

 

 
6.1.
(So)
 

 

 
7.1.
(Ne)
 

 

 
8.1.
(Po)
 

 

 
9.1.
(Út)
 

 

 
10.1.
(St)
 

 

 
11.1.
(Čt)
 

 

 
12.1.
(Pá)
 

 

 
13.1.
(So)
 

 

 
14.1.
(Ne)
 

 

 
15.1.
(Po)
 

 

 
16.1.
(Út)
 

 

 
17.1.
(St)
 

 

 
18.1.
(Čt)
 

 

 
19.1.
(Pá)
 

 

 
20.1.
(So)
 

 

 
21.1.
(Ne)
 

 

 
22.1.
(Po)
 

 

 
23.1.
(Út)
 

 

 
24.1.
(St)
 

 

 
25.1.
(Čt)
 

 

 
26.1.
(Pá)
 

 

 
27.1.
(So)
 

 

 
28.1.
(Ne)
 

 

 
29.1.
(Po)
 

 

 
30.1.
(Út)
 

 

 
31.1.
(St)
 

 

21.9.2017 (14:53)

Zpracováno v systému Bakaláři