• Ambitions slider

Úspěchy žáků

Úspěchy našich žáků - Školní rok 2015/2016

4 naši žáci postoupili do krajského kola Logické olympiády: Václav Nádvorník (4.B), Václav Provazník (5. A),  Anna Nádvorníková (6. A) a Eliška Mahovská (7.B).

Dívky z 2. stupně obsadily 2. místo v přespolním běhu.

Družstvo našich chlapců (Václav Nádvorník, Lukáš Brada, Michael Bražina, Ondřej Randák) obsadilo 2. místo na turnaji škol ve stolním tenise v okrese Praha - západ.

Družstvo našich dívek (Tereza Nováková a Tereza Chaloupková) obsadilo 3. místo na turnaji škol ve stolním tenise v okrese Praha - západ.

Václav Provazník (5. A), Karolína Švecová (5. A) a Eva Kmeťová (5. B) zvítězili v okresním kole Matematické olympiády!

Eliška Mahovská (7. B) obsadila krásné 3. místo v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce (kategorie I. A ).

Dívky z 2. stupně obsadily 3. místo v basketbale (okresní finále Praha - západ).

Dívky z 2. stupně obsadily 1. místo ve volejbale v rámci soutěží AŠSK Praha – západ a postoupily do krajského kola.

Chlapci z 2. stupně obsadili 1. místo ve volejbale  v rámci soutěží AŠSK Praha – západ a postoupili do krajského kola.

Lukáš Trojan a Karolína Švecová se umístili na děleném 1. - 4. místě v okresním kole Pythagoriády (z 50 soutěžících).

Naši žáci Václav Provazník  (5. A) získal ve své kategorii (Klokánek - 4. a 5. třídy) plný počet bodů a umístil se tak na děleném 1. místě v okrese Praha-západ. Eliška Mahovská  (7. B) se ve své kategorii (Benjamín - 6. a 7. třídy) stala 5. nejlepším řešitelem v okrese Praha - západ.

Denis Vopasek (6. A) se s 16 získanými  body umístil na děleném 2. místě a naše žákyně Kristýna Bálintová (6. A) se s 12 body umístila na děleném 3. místě. Anna Nádvorníková (6. A) obsadila s  11 získanými body 4. - 6. místo. Všichni tři naši žáci se tedy stali úspěšnými řešiteli okresního kola Matematické olympiády.

Naše dívky z 1. stupně obsadily 2. místo ve vybíjené.

Lukáš Pytela (8. A) se umístil na krásném 2. místě v okesním kole Biologické olympiády.

Fotbalisté z 1. stupně (kategorie 06 a mladší) se umístili na krásném 2. místě na krajském finále McDonald´s Cupu ve Vlašimi.

Starší fotbalisté z 1. stupně (kategorie 04 a mladší) se rovněž umístili na 2. místě na krajském finále McDonald´s Cupu ve Vlašimi. 1. místo jim uniko jen o vlásek!

Filip Ulman se na atletických závodech  (Pohár rozhlasu) umístil na 3. místě ve skoku do výšky.

Dominik Kušner obsadil 1. místo (z 23 chlapců) mezi mladšími chlapci z prvního stupně v atletickém trojboji pro děti z 1. stupně (ZŠ Rudná).

Lukáš Kverka vybojoval v atletickém trojboji pro děti z 1. stupně (ZŠ Rudná) také 1. místo (z 24 chlapců) mezi staršími hochy z prvního stupně.

Viktor Hubáček obsadil 1. místo ve skoku dalekém (z 24 chlapců) v rámci atletického trojboje pro děti z 1. stupně (ZŠ Rudná).

Linda Grecmanová skončila na 3. místě v hodu míčkem (z 24 dívek) v rámci atletického trojboje pro děti z 1. stupně (ZŠ Rudná).

Naše dívky z 2. stupně obsadily 3. místo na nohejbalovém turnaji v Dobřichovicích.

Členové Klubu logických hrátek (2. - 5. třída) a Klubu logického myšlení (6. - 9. třída) se pod vedením pana učitele Petra Nádvorníka zúčastnili řady logických soutěží. Podrobnější přehled výsledků, kterých během roku dosáhli, najdete ZDE.  Za zmínku stojí zejména úspěch některých našich žáků v soutěži Genius Logicus.

Umístili jsme se na 3. místě ve Školní sportovní lize v okrese Praha - západ.


Úspěchy našich žáků - Školní rok 2014/2015

3 naši žáci postoupili do krajského kola Logické olympiády: Václav Nádvorník (3.B), Anna Nádvorníková (5. A) a Eliška Mahovská (6.B)

Děti z 1. stupně vybojovaly 4. místo ve florbale.

Hoši z 2. stupně obdsadili 2. místo ve florbale.

Děvčata z 2. stupně získala 2. místo ve florbale.

Hoši z 2. stupně získali 2. místo v minihokeji.

Eliška Mahovská získala certifikát společnosti Scio za nejlepší výsledek ve Středočeském kraji v testování obecných studijních předpokladů pro šesté třídy mezi žáky základních škol.

Eliška Kotková (9. A) obsadila 1. místo v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce v kategorii I. A (8. a 9. třídy ZŠ).

Děvčata z 2. stupně získala 1. místo na okrese Praha – západ v házené.

Michal Sýkora (7. B) získal mezi žáky 7. tříd 1. místo v okresním kole Matematické olympiády.

Lukáš Pytela (7. A) obsadil ve své kategorii 1. místo v okresním kole Biologické olympiády.

Děvčata z 2. stupně získala 2. místo na basketbalovém turnaji.

Děvčata z 2. stupně získala 2. místo ve volejbale na okrese Praha – západ.

Chlapci z 1. stupně získali 2. místo ve vybíjené na okrese Praha – západ.

Děvčata z 1. stupně získala 3. místo ve vybíjené na okrese Praha – západ.

Lukáš Hofman a Michla Sýkora (7. třída) se umístili na 1. – 3. místě v okresním kole Pythagoriády.

Naši hoši obsadili 3. místo na turnaji ve stolním tenise.

Lukáš Pytela ze 7. A obsadil 4. místo v krajském kole Biologické olympiády.

Naši hoši z 1. stupně obsadili krásné 2. místo ve fotbalovém turnaji.

Karolína Blahová (9. B) a Kateřina Deutschová (8. A) podaly velmi pěkné výkony v atletice

Václav Nádvorník (3.B)se umístil na 3. místě v soutěži Matematický klokan (kategorie Cvrček) v okrese Praha – západ.

Michal Sýkora (7.B) získal ocenění společnosti Scio za nejlepší výsledek ve Středočeském kraji v testování matematiky mezi žáky sedmých tříd základních škol.


Školní rok 2013/2014

13. 9. 2013 obsadila Anna Pfingstnerová (5. B) 2. místo a Barbora Paletářová (5. B) 3.místo v orientačním běhu ve Zvoli.

Celkem 6 našich žáků postupuje do krajského kola Logické olympiády: Lucie Marková (9. třída), Dominika Zumrová (9. třída), Adam Klápa (6. B), Michal Sýkora (6. B), Karolína Blahová (8. B) a Jiří Pochop (9. třída).

Hoši z 1. stupně získali 4. místo ve florbale.

Michal Sýkora ze 6. B se umístil na 14. místě v krajském kole Logické olympiády pro žáky 6. – 9. tříd a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií (a na 2. místě mezi žáky základních škol).

Přespolní běh: Naše dívky získaly 2. místo a Kateřina Deutschová obsadila krásné 3. místo mezi jednotlivkyněmi.

Žákyně loňské 9. třídy Tereza Zapotilová se loni umístila na 1. místě v celostátním kole literární části soutěže Daniel a patří tak mezi žáky a studenty oceněné za úspěšnou reprezentaci Středočeského kraje ve školním roce 2012/2013.

Žáci naší 9. třídy dosáhli v podzimním testování Scio Stonožka nadprůměrných výsledků jak v češtině a matematice, tak i v angličtině. Ve všech třech předmětech jsme dosáhli lepších výsledků než 80% zúčastněných škol. Výsledky našich žáků v angličtině jsou dokonce na vyšší úrovni než odpovídá jejich studijním předpokladům, takže naši angličtináři využívají jejich potenciál opravdu výborně.

Lukáš Hofman ze 6. A a Michal Sýkora ze 6. B dosáhli v podzimním testování Scio Stonožka jedněch z nejlepších výsledků v matematice, a to v rámci celého našeho kraje. Získali tak ocenění společnosti Scio.

Naše dívčí basketbalové družstvo (Tereza Kušnerová, Markéta Blahová, Kristýna Andrlová, Karolína Kepertová, Eliška Střílková, Daniela Ocásková, Tereza Holubová, Lucka Marková a Veronika Nekužová) obsadilo na turnaji v ZŠ Jesenice (v rámci školní sportovní ligy) 3. místo.

Miroslav Matějček z 9. třídy se umístil na 3. místě v okresním kole Biologické olympiády, kategorie C a postoupil do krajského kola.

Lada Charvátová (6. A) se umístila na 2. místě a Lukáš Pytela (6. A) na 3. místě v okresním kole Biologické olympiády, kategorie D. Oba postoupili do krajského kola.

Michal Sýkora (6. B) se umístil na 1. místě v okresním kole Matematické olympiády a Lukáš Hofman (6. B) obsadil v této soutěži 3. místo.

Naši žáci vyhráli fotbalový turnaj McDonald´s Cup v okrese Praha-západ

Michal Sýkora (6. B) zvítězil v okresním kole Pythagoriády.

Genius Logicus

Mezinárodní soutěž (až 17 zemí Evropy) patří už po několik let k nejoblíbenějším logickým soutěžím v Evropě a řeší jej ročně desítky tisíc školáků a studentů středních škol. Genius Logicus – to jsou nejzajímavější logické hlavolamy, sudoku, kakuro, puzzle a jiné netradiční logické a matematické úlohy. Logika všech soutěžících musela zabrat naplno.

Soutěž se skládá ze dvou základních kol a finálového kola (výběr nejlepších 25 řeštelů v kategorii):

1. kolo – bez měření času

Soutěžící obdrželi 20 – 30 úloh (v závislosti na kategorii) s náročností od 1 do 5 bodů. Na jejich řešení měli přibližně 6 týdnů od listopadu do ledna.

2. kolo – s měřením času

Soutěžící obdrželi 10 úloh k řešení, na které měli max. 70 minut. Náročnost úkolů byla bodovaná od 1 do 5 bodů, ale ve skutečnosti byly úlohy trochu snadnější oproti 1. kolu, aby se řešení dala stihnout v stanoveném časovém limitu. Samotné řešení úloh probíhalo on-line na všech zapojených školách v dubnu pod dohledem koordinátora s měřením času tak, aby se zajistilo bodové rozlišení a určení pořadí při výběru vítězů.

Naši žáci dosáhli vynikajících výsledků v obou základních kolech:

1. kolo – kategorie 02 – mladší studenti (9. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, 1. a 2. ročník gymnázia):

Karolína Blahová – vynikající mezinárodní řešitel – 100 % úspěšnost
Jiří Pochop – vynikající mezinárodní řešitel – 100 % úspěšnost
Lucie Marková – vynikající mezinárodní řešitel – 95 % úspěšnost
Dominika Zumrová – vynikající mezinárodní řešitel – 95 % úspěšnost

1. kolo – kategorie 03 – starší žáci (7. a 8. třída ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií):

Pavel Linhart – vynikající řešitel – 80 % úspěšnost
Filip Kučera – začátečník – 31 % úspěšnost

1. kolo – kategorie 04 – mladší žáci (5. a 6. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, 1. a 2. ročník gymnázia):

Adam Klápa – vynikající řešitel – 100 % úspěšnost
Michal Sýkora – vynikající mezinárodní řešitel – 100 % úspěšnost
Ondřej Vaňout – vynikající řešitel – 89 % úspěšnost
Matěj Fusek – vynikající řešitel – 82 % úspěšnost
Radovan Lipár – velmi dobrý řešitel – 71 % úspěšnost
Filip Ulman – velmi dobrý řešitel – 65 % úspěšnost
Patricie Lencová – velmi dobrý řešitel – 64 % úspěšnost
Tomáš Josefovič – velmi dobrý řešitel – 62 % úspěšnost
Vu Anh Nguyen – dobrý řešitel – 49 % úspěšnost
atrik Čížek – dobrý řešitel – 47 % úspěšnost
Karel Křípal – dobrý řešitel – 42 % úspěšnost

1. kolo – kategorie 05 – nejmladší žáci (3. a 4. třída ZŠ):

Leontýna Janíčková – vynikající mezinárodní řešitel – 100 % úspěšnost
Anna Nádvorníková – vynikající mezinárodní řešitel – 96 % úspěšnost
Michal Taufer – vynikající řešitel – 87 % úspěšnost
Ondřej Budil – vynikající řešitel – 84 % úspěšnost
Michael Bražina – vynikající řešitel – 82 % úspěšnost
Václav Provazník – vynikající řešitel – 80 % úspěšnost
Adam Čermák – velmi dobrý řešitel – 78 % úspěšnost
Filip Mikeš – velmi dobrý řešitel – 73 % úspěšnost
Lukáš Ježek – velmi dobrý řešitel – 73 % úspěšnost
Prokop Randák – dobrý řešitel – 56 % úspěšnost
Barbora Kramlová – dobrý řešitel – 45 % úspěšnost
Richard Válek – začátečník – 16 % úspěšnost

1. kolo – kategorie 06 – benjamínkové (1. a 2. třída ZŠ):

Václav Nádvorník – vynikající mezinárodní řešitel – 96 % úspěšnost
Klára Josefovičová – velmi dobrý řešitel – 65 % úspěšnost
Johana Spálená – začátečník – 38 % úspěšnost

2. kolo – kategorie 02 – mladší studenti (9. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, 1. a 2. ročník gymnázia):

Dominika Zumrová – 7. místo v celé České republice (ze 154 soutěžících) a 23. místo celkově (z 668 soutěží­cích)
Lucie Marková – 8. místo v celé České republice (ze 154 soutěžících) a 24. místo celkově (z 668 soutěží­cích)
Jiří Pochop – 18. místo v celé České republice (ze 154 soutěžících) a 74. místo celkově (z 668 soutěží­cích)
Karolína Blahová – 19. místo v celé České republice (ze 154 soutěžících) a 76. místo celkově (z 668 soutěží­cích)

2. kolo – kategorie 03 – starší žáci (7. a 8. třída ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií):

Pavel Linhart – 1. místo v celé České republice (ze 179 soutěžících) a 3. místo celkově (z 962 soutěží­cích)

2. kolo – kategorie 04 – mladší žáci (5. a 6. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, 1. a 2. ročník gymnázia):

Adam Klápa – 1. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 8. místo celkově (z 887 soutěží­cích)
Michal Sýkora – 2. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 9. místo celkově (z 887 soutěží­cích)
Vu Anh Nguyen – 3. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 12. místo celkově (z 887 soutěží­cích)
Patrik Čížek – 4. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 13. místo celkově (z 887 soutěžících)
Matěj Fusek – 6. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 35. místo celkově (z 887 soutěžících)
Anežka Švecová – 7. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 41. místo celkově (z 887 soutěžících)
Radovan Lipár – 10. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 60. místo celkově (z 887 soutěžících)
Patricie Lencová – 25. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 127. místo celkově (z 887 soutěžících)
Kateřina Kramlová – 45. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 260. místo celkově (z 887 soutěžících)
Ondřej Vaňout – 52. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 317. místo celkově (z 887 soutěžících)
Karel Křípal – 96. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 574. místo celkově (z 887 soutěžících
Eliška Mahovská – 120. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 721. místo celkově (z 887 soutěžících)
Tomáš Josefovič – 138. místo v celé České republice (ze 161 soutěžících) a 785. místo celkově (z 887 soutěžících)

2. kolo – kategorie 05 – nejmladší žáci (3. a 4. třída ZŠ):

Anna Nádvorníková – 1. místo v celé České republice (ze 134 soutěžících) a 4. místo celkově (ze 779 soutěžících)
Václav Provazník – 2. místo v celé České republice (ze 134 soutěžících) a 6. místo celkově (ze 779 soutěžících)
Leontýna Janíčková – 3. místo v celé České republice (ze 134 soutěžících) a 9. místo celkově (ze 779 soutěžících)
David Mikyška – 4. místo v celé České republice (ze 134 soutěžících) a 14. místo celkově (ze 779 soutěžících)
Michal Taufer – 11. místo v celé České republice (ze 134 soutěžících) a 85. místo celkvě (ze 779 soutěžících)
Lukáš Ježek – 15. místo v celé České republice (ze 134 soutěžících) a 93. místo celkově (ze 779 soutěžících)
Filip Mikeš – 16. místo v celé České republice (ze 134 soutěžících) a 94. místo celkově (ze 779 soutěžících)
Richard Válek – 17. místo v celé České republice (ze 134 soutěžících) a 97. místo celkvě (ze 779 soutěžících)
Barbora Kramlová – 20. místo v celé České republice (ze 134 soutěžících) a 104. místo celkově (ze 779 soutěžících)
Ondřej Budil – 21. místo v celé České republice (ze 134 soutěžících) a 105. místo celkově (ze 779 soutěžících)
Michael Bražina – 54. místo v celé České republice (ze 134 soutěžících) a 262. místo celkově (ze 779 soutěžících)
Adam Čermák – 56. místo v celé České republice (ze 134 soutěžících) a 265. místo celkově (ze 779 soutěžících)

2. kolo – kategorie 06 – benjamínkové (1. a 2. třída ZŠ):

Dominik Růžek – 2. místo v celé České republice (ze 45 soutěžících) a 11. místo celkově (z 277 soutěží­cích)
Václav Nádvorník – 3. místo v celé České republice (ze 45 soutěžících) a 28. místo celkově (z 277 soutěží­cích)
Johana Spálená – 7. místo v celé České republice (ze 45 soutěžících) a 63. místo celkově (z 277 soutěžících)
Klára Josefovičová – 8. místo v celé České republice (ze 45 soutěžících) a 64. místo celkově (z 277 soutěžících)
Adéla Koutná – 12. místo v celé České republice (ze 45 soutěžících) a 97. místo celkově (z 277 soutěžících)

Do finálového kola se v loňském roce probojoval v kategorii 05 – nejmladší žáci (3. a 4. třída ZŠ) Radovan Lipár a umístil se na celkovém 9. místě (z 25 nejlepších řešitelů základních kol), v rámci České republiky byl na 1. místě.

Technoplaneta

Technoplaneta je dětská šifrovací hra, kterou pořádá Klub KAPSA. Hra je určena pro pětičlenné týmy žáků 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Probíhá vždy na jaře formou několika internetových kol. Jejich nejúspěšnější účastníci si změří síly v pražském finále.

Technoplaneta je výzva pro odvážné. Nepotřebovali jsme ani tak sílu svalů jako svůj mozek. Dokázali jsme si, že umíme více, než nás naučili ve škole. Ukázali jsme, že máme nejenom nápady, ale i vytrvalost a trpělivost. Vyluštili jsme mnoho zašifrovaných zpráv, tajných kódů a logických hádanek.

Hra se skládala z pěti kol (v každém bylo 5 šifer) hraných na webových stránkách Technoplanety a z finále naživo v Praze. Finále již devátého ročníku Technoplanety v Ďáblickém háji se zúčastnilo nejlepších 50 týmů (ze 132 týmů ze 46 škol) z celé republiky i Slovenska. Do cíle dorazily (tzn., že vyřešilo všech 11 šifer v časovém limitu 5 ti hodin) tentokrát pouze 3 týmy.

Oba naše týmy vyluštily 7 šifer a skončili na pěkném 23. místě (žáci 6. tříd – Michal Sýkora, Adam Klápa, Filip Kučera, Jan Přikryl a Jakub Vacek), resp. na 34. místě (Dominika Zumrová, Lucie Marková, Karolína Blahová, Jiří Pochop a Dominik Prokš).

Seminář Taktik

Mezinárodní seminář TAKTIK (ČR a Slovensko) patří už po několik let k oblíbeným matematickým seminářům a řeší jej ročně tisíce školáků. Všechny týmy z naší školy se s plným bodovým ziskem umístily na dělených prvních místech ve svých kategoriích.

Složení týmů:

Klára Josefovičová, Johana Spálená, Václav Nádvorník
Lukáš Ježek, Filip Mikeš, Richard Válek
Adam Čermák, Prokop Randák, Michal Taufer
Barbora Kramlová, Václav Provazník
Leontýna Janíčková, Anna Nádvorníková
Michael Bražina, Ondřej Budil
Patricie Lencová, Patrik Čížek, Radovan Lipár
Matěj Fusek, Karel Křípal, Filip Ulman
Tomáš Josefovič, Vu Anh Nguyen, Ondřej Vaňout
Adam Klápa, Filip Kučera, Michal Sýkora
Michal Chroustovský, Pavel Linhart
Karolína Blahová, Jiří Pochop
Lucie Marková, Dominika Zumrová

Matematický klokan

V kategorii Cvrček (žáci 2. a 3. tříd) se naši žáci Marek Vospěl (3. A) a Václav Provazník (3. A) umístili nejen na 1. místě v okrese Praha – západ, ale také na 1. místě v celostátním měřítku.

Michal Sýkora (6. B) se umístil na 1. místě v okrese v kategorii Benjamin (6. a 7. třída) a Štěpána Marková (7. A) na 3. místě v okrese v téže kategorii.

Dominika Zumrová (9. tř.) obsadila 3. místo v okrese v kategorii Kadet (8. a 9. třída).

Dominika Zumrová (9. tř.) se stala úspěšným řešitelem krajského kola Matematické olympiády. Ve své kategorii se umístila na 18. – 22. místě, mezi žáky základních škol byla 4.

Školní rok 2012/2013

Brloh
(Brněnská logická hra je zábavná týmová soutěž pro žáky základních škol a nižších gymnázií)

Tým ve složení Dominika Zumrová (8. tř.), Lucie Marková(8. tř.),
Karolína Blahová (7.B) obsadil celkově 21. místo z 443 týmů ze ZŠ i víceletých gymnázií(ČR a Slovensko) a 8. místo mezi 241 týmy ze základních škol (ČR a Slovensko)

Tým ve složení Jana Zázvorková (9. tř.) a Barbora Janíčková (9. tř.) obsadil celkově 23. místo z 443 týmů ze ZŠ i víceletých gymnázií(ČR a Slovensko) a 9. místo mezi 241 týmy ze základních škol(ČR a Slovensko).

Naši borci z I. stupně si přivezli krásné 3. místo z turnaje ve florbale!

Jana Zázvorková z 9. třídy postoupila do krajského kola Logické olympiády!

Hoši z 1. i 2. stupně obsadili shodně 2. místo v minihokeji

Hoši obsadili senzační 2. místo v přespolním běhu (3 000 m) a Jiří Holada se stal okresním přeborníkem!

23.10. obsadily naše hráčky (Kristýna Vacková, Matoušková Klára, Kepertová Karolína, Holubová Tereza, Nekužová Veronika, Blahová Karolína, Zázvorková Jana Náhradnice – Zumrová Dominika, Marková Lucie, Andrlová Kristýna, Petáková Anna) skvělé 2. místo v basketbale (okresní kolo Školní sportovní ligy).

Naše dívky obsadily 3. místo ve florabalu – Orion Florbal Cup
Hoši z 1. i 2. stupně obsadili shodně 2. místo v minihokeji

23.1.2013 zvítězil Michal Sýkora (5.B) v okresním kole Matematické olympiády.

7.2.2013 zvítězila Tereza Zapotilová (9. tř.) v okresním kole Olympiády v českém jazyce.

13.2.2013 zví­tězila Anna Petáková (7.B) v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce v kategorii I.A a Jana Zázvorková (9. tř.) získala ve své kategorii (II.A) krásné 2. místo. Vítězství jí uniko o jeden jediný bod!

27. 3. 2013 se náš žák Miroslav Matějček (8. tř.) umístil na 2. místě v okresním kole Biologické olympiády.

McDonald’s Cup – hoši obsadili 2. místo v okresním finále!!!

28. 5. 2013 obsadil Michal Sýkora z 5. B 1. – 2. místo v okresním kole Pythagoriády mezi žáky 5. tříd.

Žáci 8. třídy zvítězili v Soutěži studentů ZŠ v IT schopnostech

Taktik
(soutěž v logice, mezinárodní matematický seminář – ČR a Slovensko)

Týmy ve složení A. Klápa, M. Sýkora, J. Šamánek (5. roč.) a L. Hofman, J.Přikryl, A. Roškot (5. roč.) obsadily 1. místo mezi týmy z 5. ročníků.

Tým ve složení L. Marková, D. Zumrová (8. třída) obsadil 2. místo mezi týmy z 8. a 9. ročníků.

K.Blahová (7. B) obsadila 5. místo mezi týmy ze 7. ročníků.

Klokan
(mezinárodní matematická soutěž)

Umístění našich nejlepších žáků v okrese Praha – západ

Kategorie Cvrček: Karolína Švecová (2. A) obsadila 3. místo
Katgorie Kadet: Kristýna Vacková (9. tř.) obsadila 3. místo

Genius Logicus
(mezinárodní logická soutěž)

Naši žáci dosáhli vynikajících výsledků v obou kolech:

1. kolo
kategorie 03 (starší žáci – tj.7. a 8. třída ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií):

Dominika Zumrová – vynikající mezinárodní řešitel – 100 % úspěšnost
Karolína Blahová – vynikající mezinárodní řešitel – 98 % úspěšnost
Lucie Marková – vynikající mezinárodní řešitel – 96 % úspěšnost

1. kolo
kategorie 04 (mladší žáci – tj.5. a 6. třída ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií):

Michal Sýkora – vynikající mezinárodní řešitel – 98 % úspěšnost
Michal Chroustovský – vynikající mezinárodní řešitel – 98 % úspěšnost

1. kolo
kategorie 05 (nejmladší žáci – tj.3. a 4. třída ZŠ):

Anna Nádvorníková – vynikající mezinárodní řešitel – 100 % úspěšnost

2. kolo
kategorie 05 (nejmladší žáci – tj. 3. a 4. třída ZŠ)

Radovan Lipár – 3. místo v celé České republice (ze 151 soutěžících) a 17. místo celkově (z 823 soutěžících)
Leontýna Janíčková – 9. místo v celé České republice (ze 151 soutěžících) a 31. místo celkově (z 823 soutěžících)
Anna Nádvorníková – 10. místo v celé České republice (ze 151 soutěžících) a 32. místo celkově (z 823 soutěžících)

Školní rok 2011/2012
Vědomostní soutěže

Matematická olympiáda
výsledky okresního kola

Karolína Blahová (6. tř.) 1. místo
Zuzana Lebedová (5. tř.) 1. místo
Anna Zábská (7. tř.) 2. místo
Ondřej Fischer (9. tř.) 2. místo

Biologická olympiáda
výsledky okresního kola

Miroslav Matějček (7. tř.) 1. místo
Zuzana Blahová (7. tř.) 2. místo
Lada Janíčková (9. tř.) 3. místo

Olympiáda v anglickém jazyce
výsledky okresního kola

Dominik Prokš (7. tř.) 1. místo
Jana Zázvorková (8. tř.) 3. místo

Logická olympiáda

Výsledky nominačního kola pro 2. stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií

Ondřej Fischer (9. tř.) – 5. místo v kraji (1224 řešitelů); 22. místo z celé ČR (10 548 řešitelů)
Jana Zázvorková (8. tř.) – 32. místo v kraji (1224 řešitelů); 301. místo z celé ČR (10 548 řešitelů)

Oba dva žáci se stali úspěšnými řešiteli krajského kola Logické olympiády.

Brloh
(Brněnská logická hra je zábavná týmová soutěž pro žáky základních škol a nižších gymnázií)

Tým ve složení Ondřej Fischer (9. tř.), Jana Zázvorková (8. tř.), Lada Janíčková (9. tř.) a Barbora Janíčková (8. tř.) se umístil na 3. místě mezi ZŠ (z 250 ZŠ), resp.na 6. místě (z 400 ZŠ vč. osmiletých gymnázií z celé České republiky a Slovenska).

Technoplaneta
(dětská šifrovací hra pro 2. stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií)

Tým ve složení Ondřej Fischer (9. tř.), Lada Janíčková (9. tř.), Jiří Šeda (9. tř.), Barbora Janíčková (8. tř.) a Jana Zázvorková (8. tř.) získal 8. místo mezi 127 týmy z celé republiky i Slovenska, resp. 1. místo mezi týmy ZŠ (jediná ZŠ, která dokončila soutěž…)

Genius Logicus
(mezinárodní logická soutěž)

Naši žáci dosáhli vynikajících výsledků v obou kolech:

1. kolo
kategorie 02 (mladší studenti – tj. 9. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií + 1. a 2. ročník gymnázia):

Ondřej Fischer – vynikající mezinárodní řešitel – 96 % úspěšnost
Jiří Šeda – dobrý řešitel – 58 % úspěšnost
Jan Čepička- dobrý řešitel – 56 % úspěšnost
Lada Janíčková – dobrý řešitel – 49 % úspěšnost

kategorie 03 (starší žáci – tj. 7. a 8. třída ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií):

Jana Zázvorková– vynikající mezinárodní řešitel – 96 % úspěšnost
Barbora Janíčková– vynikající řešitel – 89 % úspěšnost
Lucie Marková– vynikající řešitel – 82 % úspěšnost
Dominika Zumrová– vynikající řešitel – 82 % úspěšnost

2. kolo
kategorie 02

Ondřej Fischer – 1. místo v celé České republice (z 244 soutěžících) a 19. místo celkově (z 1319 soutě­žících)
Jiří Šeda – 2. místo v celé České republice (z 244 soutěžících) a 20. místo celkově (z 1319 soutě­žících)
Jan Čepička- 53. místo v celé České republice (z 244 soutěžících) a 259. místo celkově (z 1319 soutě­žících)
Lada Janíčková – 152. místo v celé České republice (z 244 soutěžících) a 798. místo celkově (z 1319 soutě­žících)

kategorie 03

Jana Zázvorková – 2. místo v celé České republice (z 276 soutěžících) a 24. místo celkově (z 1765 soutě­žících)
Lucie Marková – 5. místo v celé České republice (z 276 soutěžících) a 35. místo celkově (z 1765 soutě­žících)
Dominika Zumrová – 29. místo v celé České republice (z 276 soutěžících) a 170. místo celkově (z 1765 soutě­žících))

MaSo
(MAtematická SOutěž pro čtyřčlenná družstva žáků sedmých až devátých tříd základních škol a pro studenty sekundy až kvarty osmiletých gymnázií organizovaná MFF UK)

Tým ve složení Ondřej Fischer (9. tř.), Jana Zázvorková (8. tř.) a Barbora Janíčková (8. tř.) se umístil na 41. místě (z 71 škol vč. gymnázií), resp. na 7. místě mezi ZŠ.

Klokan
(mezinárodní matematická soutěž)

Umístění našich nejlepších žáků v okrese Praha – západ

Kategorie Cvrček (2. a 3. třídy) – 1382 žáků

Veronika Březinová: 37. – 48.
Anežka Švecová: 49. – 87.
Matěj O. Fusek: 108. – 112.

Kategorie Klokánek (4. a 5. třídy) – 1237 žáků

Matěj Kříž: 18. – 22.
Michal Sýkora: 23. – 25.
Jan Dorrer, Zuzana Lebedová: 47. – 51.

kategorie Benjamín (6. a 7. třídy) – 854 žáků

Dominika Zumrová: 5. – 7.
Anna Zábská: 12.
Martin Petrus, Jakub Schneller: 19. – 21.

Kategorie Kadet (8. a 9. třídy) – 648 žáků

Ondřej Fischer: 1. (v kraji 11. místo)
Jana Zázvorková: 4. – 5.
Jiří Šeda: 13. – 14.
Šimon Motyka: 15. – 18.

Taktik
(soutěž v logice, mezinárodní matematický seminář – ČR a Slovensko)

Všechny tři týmy z naší školy se staly úspěšnými řešiteli.

Korespondenční soutěž literární:

Tereza Zapotilová (8. tř.) – čestné uznání

Sportovní soutěže
(A) Celoroční sportovní liga

Zúčastnili jsme se 12. ročníku sportovní ligy, kterou pořádá každoročně Asociace školních sportovních klubů ČR. Naše škola se umístila na celkovém 4. místě z celkového počtu 24 škol z okresu Praha-západ.

Úspěchy družstev (bodovaná umístění)

1. místo

vybíjená (3.-5. tř.) –Janoušková Alžběta, Kušnerová Tereza, Zouharová Kateřina, Šimoníčková Kristýna, Lebedová Zuzana, Holečková Barbora, Mičaníkovy Renáta a Tereza,Tužilová Tereza, Blahová Markéta, Marková Štěpána
volejbal (8.-9. tř.) – Fischer Ondřej, Kepert Tomáš, Tužil Tomáš, Hertl Jan, Petrák Michal, Šeda Jiří, Paclík Jan, Deusch David
fotbal McDonald´s Cup (1.-3. tř.) – Kindlovi Jakub a Martin, Josefovič Tomáš, Pašek Milan, Malý Lukáš, Černý Lukáš, Greguš Jakub, Vacek Matyáš, Navrátil Richard, Paletářová Barbora, Ulman Filip

3. místo

přespolní běh (8.-9. tř.) – Kepert Tomáš, Holada Jiří, Deutsch David, Paclík Jan
stolní tenis (8.-9. tř.) – Fischer Ondřej, Kepert Tomáš, Pfingstner Ondřej
fotbal McDonald´s Cup (4.-5. tř.) – Mašek Jan, Smolík Dominik, Alfery Tomáš, Beran Martin, Nygrýn Tomáš, Schneller Adam, Soukup Lukáš, Kubiska Filip, Toplak Sebastian, Hrobník Lukáš, Nedoma Robin, Kohel Vojtěch

4. místo

vybíjená (5. tř.) – Válková Eliška, Janoušková Alžběta, Kušnerová Tereza, Zouharová Kateřina, Šimoníčková Kristýna, Lebedová Zuzana, Holečková Barbora, Mičaníková Renáta a Tereza, Tužilová Tereza, Blahová Markéta, Marková Štěpána
lehká atletika Pohár rozhlasu (5.-7. tř.) – Kotková Anežka, Nekužová Veronika, Blahová Karolína, Marková Lucie, Zumrová Dominika, Soukupová Tereza, Keprtová Karolína, Macháčková Anna, Střílková Eliška, Andrlová Kristýna

Úspěchy jednotlivců (v okresních kolech)

přespolní běh – Tomáš Kepert – 1. místo (z 59)
lehká atletika

Jan Paclík – 2. místo v běhu na 60 m (z 35)
Michal Petrák – 3. místo ve skoku do výšky (z 31)
Jakub Greguš – 1. místo v hodu kriketovým míčkem (z 38) a 2. místo v běhu na 50 m (z 38)
Barbora Paletářová – 2. místo ve skoku do dálky (z38)
Alžběta Janoušková – 2. místo v hodu kriketovým míčkem (z 49)
Martin Vrba – 3. místo v hodu kriketovým míčkem (z 39)

Nejproduktivnější sportovci školy

Alžběta Janoušková (5.A)
Tomáš Kepert (9. tř.)

(B)Další sportovní soutěže

Orientační běh v Dolních Břežanech

1. místo

3. tř. – dvojice Navrátil Richard a Greguš Jakub
4. tř. – Klápa Adam, Střílková Anna
5. tř. – Kušnerová Tereza

2. místo

3. tř. Kindl Jakub a Vaňout Ondřej
5. tř. – Lebedová Zuzana

Nejnovější články a aktuality
MWE5N2ViZ