• Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider

Téma: Přáni pro milou páni Nováčkovu.

Přidat odpověď na toto témaAnna Lysenko
30.06. 2017 14:59
Milá paní Nováčková,Děkujeme Vám moc. Jste pro nás skvělý člověk a taký nádherná učitelka. Jste mentor pro naše děti. Být první učitelkou - nejobtížnější, musí vždy vědět, kde a jak začít, jak zaujmout všechny děti a vést je po cestě pravého poznání. Děkujeme za to, že byli schopni dát našim dětem touhu k poznání a objevování, touhu spěchat každý den do školy a objevovat nové divy na stránkách knih.

Přejeme vám skvělé vítězství a úspěch, neuvěřitelnou sílu a světlo štěstí v životě.

Máme Vás rádi.

Říkat „děkuji“ na vás, učitel,

Za všechno, co mi byla dána v mém životě.

O pomoc, znalosti a podporu.

Ukázali jste světlo v temnotě.

Jste se naučili důvěřovat lidem

A svět je krásný otevření.

Předtím, než mě dluží jen.

Chci popřát vše nejlepší pro vás.Rodiči 3A

Reagovatjan novák
01.07. 2017 13:51
ano
ReagovatZdeněk Vyhlíd
02.07. 2017 15:09
Vážení rodiče,v pátek se paní učitelka Nováčková rozloučila s naším vnukem krásným dopisem vč. fota celé třídy. Předpokládám, že se tímto způsobem rozloučila i Vašimi dětmi. Z toho je patrné, jak měla děti ráda. Ano byla přísná, někdy možná i více, ale zvládnout výuku a pořádek v tak velkém počtu dětí ve třídě je dost složité. A protože se toto chování paní učitelky nelíbilo čtyřem maminkám, tak k naší smůle nás ostatních, musela paní učitelka odejít z této školy.Zajímavé je, že má škola inzeráty na příjem učitelů a schopnou učitelku propouští.

Jan Amos Komenský

„Chyby první výchovy nás provázejí celým životem, proto nejpřednější stráž lidského pokolení je v kolébce.“Je nám to velice líto, protože výsledky paní učitelky Nováčkové byly perfektní, což bylo vidět na vysvědčení a znalosti našeho vnuka jsou na vysoké úrovni.Nezbývá už nic jiného, než popřát paní učitelce , aby v novém působišti měla lepší rodiče a lepší vedení školy.Paní učitelko moc děkujeme a přejeme hodně štěstí Zdeněk Vyhlíd

Reagovatrodič
07.07. 2017 21:26
Když se dají čtyři maminky dohromady a vyjádří nespokojenost,tak stojí za to se nad tím alespoň zamyslet, protože mlčící většina možná s nimi i souhlasí.Dobrý učitel by měl mít hezký vztah ke všem dětem a to se v tomto případě zřejmě nedělo.
ReagovatZdeněk Vyhlíd
08.07. 2017 17:53
Vážený " rodič" slušné by bylo napsat své jméno, ale budiš. Paní učitelku jste asi moc dobře neznal, ano byla přísná , ale jedna z nejlepších, ale v dnešní době, jak jsou děti neukázněné a divoké je to třeba. Snad by jste se nechtěl dostat se svým děckem do situace, jako byla na Třebešíně !!!!!!! Sám jsem byl svědkem kdy pan učitel na tělocvik byl s několika žáky v TESCO a jak s ním mluvili. Starší lidé co tomu byli svědky je odsuzovali, jak jsou drzé a nevychované. A právě v začátcích u malých školáků se má důrazně začínat , bohužel by měli v prvé řadě rodiče, následně škola.Víte kdo to byl Jan Amos Komenský........zde je jeden z jeho citátů a tem mluví za vše....nemyslíte?„Chyby první výchovy nás provázejí celým životem, proto nejpřednější stráž lidského pokolení je v kolébce.“
ReagovatNejnovější články a aktuality
OWM5MzR