• Ambitions slider

Fotogalerie MŠ

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018


 MĚSÍC ZÁŘÍ - TVOŘÍME PRAVIDLA

​Nová pravidla, nový režim, nové prostředí, nové děti, nové paní učitelky. S tím vším se musely děti během měsíce září seznámit a vyrovnat. Pro dospělé obtížná situace ke zvládnutí, pro děti ještě obtížnější. A jak to děti v jednotlivých třídách zvládly? Věřte, že na výbornou. 

Kateřina Ovčáčková


MĚSÍC ŘÍJEN - "SLAVNOST STROMŮ"

Dne 18.10. dopoledne se uskutečnila tradiční akce MŠ „Slavnost stromů“. Jde o každoroční měření stromů (obvodu kmene a výšky) na zahradě MŠ. Pro děti byl také připraven doprovodný program. Přiřazovaly k sobě listy a plody stromů a vyráběly z listů housenky. Počasí se celkem vydařilo a děti si akci užily.


DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ - "O RYBÁŘI A RYBCE"

Dne 25.10. bylo pro děti připraveno divadelní představení známé pohádky „O rybáři a rybce“. Pohádka se dětem líbila a sklidila zasloužený potlesk.


JAK SI VEDOU NAŠI "PLAVÁČCI" 

Lekce plavání, které předškoláci navštěvují každý pátek jim pomáhají, aby získali k vodě kladný vztah a nebáli se jí.   


DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ - "VÁNOČNÍ PŘÍBĚH"

A jak se dětem líbilo toto divadelní představení? Zeptejte se jich. 


ŽIJEME OLYMPIÁDOU

V úterý 13.2. měly děti z oranžové, červené a duhové třídy příležitost setkat se při besedě s medailistou ZOH v Albertville panem Petrem Hrbkem, který dětem velice poutavě vyprávěl o hokeji a ZOH. Trpělivě také odpovídal na všechny otázky, které mu děti pokládaly.

Tímto bychom chtěli panu Hrbkovi za besedu co nejsrdečněji poděkovat.


MEDVÍDKOVA NEMOCNICE

Ve středu 7.3. a v pátek 9.3. nás ve školce navštívili medici v rámci projektu „Nemocnice pro medvídky“. Studentky lékařské fakulty UK si s dětmi povídaly o lidském těle. Medvídek pokaždé podstoupil operaci a děti se při ní učily určovat základní orgány lidského těla (srdce, plíce, žaludek, tlusté a tenké střevo atd.).

Po operaci se děti rozdělily do skupinek a studentky si s nimi povídaly o prevenci nemocí, úrazů a děti se učily ošetřovat zraněné plyšáky.

Budoucí paní doktorky, děkujeme za návštěvu!


NÁVŠTĚVA ELI V DOLNÍCH BŘEŽANECH

V pondělí 18.6. navštívily děti z červené, duhové a oranžové třídy ELI. Skvěle připravená prezentace byla spojena se zajímavými ukázkami a na závěr si mohly děti prohlédnout z galerie i laboratoř s laserem.

Velmi děkujeme.


 

Nejnovější články a aktuality
NDBkMDFhYz