• Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider

Dřevíčková dílna (4. třídy a 3. A)

V pátek 27.5. se třídy 3. A, 4. A a 4. B zúčastnily Dřevíčkové dílny. Jak název napovídá, děti pracovaly se dřevem, do kterého mohly vrtat, přibíjet, brousit. Seznámily se s nástroji a vyrobily si autíčko, nůž nebo srdrce.

Tady jsou postřehy dětí z průběhu dílny:

Přijela dřevíčková dílna. Moc se mi to líbilo. Vyráběli jsme si autíčko, srdíčko a nůž. Byl tam pán, který nám ukazoval, jak to udělat. Bylo to super! (Sofie Maxová)

Dřevíčková dílna se mi moc líbila. Udělal jsem si autíčko a nůž. Víc se mi povedl nůž. Nejdřív jsem si vzal vzor auta, obrousil jsem si ho, udělal do něho díry vrtačkou a nakonec jsem přidělal kolečka. Doufám, že budeme mít dřevíčkovou dílnu ještě někdy. (Adam Staník)

Dřevíčková dílna se mi moc líbila. Vyráběl jsem auto a nůž. Bylo to hodně zábavné. Stokrát lepší než se učit! Až na to, že z toho hrozně bolí ruce. (Jakub Klápa)

Mohli jsme si vyrobit autíčko, nožík a srdíčko. Pracovali jsme s různým nářadím, např. s vrtačkou, kladívkem a podobné. Všechny to moc bavilo a všichni jsme si odnesli krásné výrobky. (Nela Maláčková)

Pracovali jsme s nástroji a dřevem. Vyráběli jsme auta, broučky, srdíčka a nože. Já jsem si vybrala auto a srdce. (Tereza Černá)

Dřevíčková dílna se mi moc líbila. Dělal jsem tam s ruční vrtačkou a s pilníkem. Líbilo se mi to, protože jsem vrtal a brousil. (Dominik Pěknice)

S výrobou autíček a srdíček nám pomáhali Marek a Kateřina. Bylo to moc zábavné. Hodně jsem se s tím piplala, ale výsledek byl moc pěkný. (Kateřina Bartáková)

 

Irena Varajová

Nejnovější články a aktuality
YjUyN