• Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider

Pamela Rabbit, finalistka Eurovision Song Contest 2019, navštívila naši školu

Pamela Rabbit (21) je všestranně talentovaná mladá zpěvačka, která momentálně studuje na Pražské konzervatoři obor zpěv. Zpívá a tancuje již od útlého věku. Přihlásila se do národního kola Eurovision Song Contest 2019. Zhruba ze tří set uchazečů vybrala odborná porota osm nejlepších. Pamela je mezi nimi.

Vstupní hala základní školy se v průběhu velké přestávky proměnila v přeplněný, decibely dunící koncertní sál.  Pamela žákům a též přítomným učitelům zazpívala dva songy (Try a Easy to Believe). Žáci s nadšením tleskali do rytmu a ti, co se nechali ještě více strhnout atmosférou, dokonce zpívali. V závěru zcela spontánně proběhla autogramiáda. Ti největší nadšenci si vyžádali podpis nejen na letáček, ale také na ruku či dokonce hruď. Někteří zpěvačku již znali.  Je to bývalá členka týmu Mikolase Josefa, zpěváka, který dosáhl pro Českou republiku historicky nejlepšího umístění na Eurovision Song Contest 2018. Pamela Mikiho doprovázela jako jeho vokalistka.

O výběru jednoho z top osmi uchazečů, který bude reprezentovat  Českou republiku v Tel Avivu letos v květnu, rozhodne veřejnost hlasováním prostřednictvím oficiální aplikace Eurovison Song Contest.

Hlasování je již v plném proudu a bude ukončeno o půlnoci 21.1. Do té doby můžete svého favorita podpořit zasláním hlasu.

https://itunes.apple.com/cz/app/eurovision-song-contest/id625994547?mt=8

Děkujeme paní ředitelce Ivě Fischerové za to, že návštěvu umožnila, a všem zúčastněným za pozornost a milou atmosféru, kterou v průběhu vystoupení vytvořili.

Michele Mensová

Nejnovější články a aktuality
NDFkZm