• Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider

Povinné screeningové antigenní testování na Covid-19 a nabídka kvalitnějších a průkaznějších PCR testů pro naše žáky!

V pondělí 8. 11. a v pondělí 15. 11. 2021 musí žáci i zaměstnanci škol vybraných okresů, mezi které patří i ten náš (Praha-západ), absolvovat povinné screeningové testování na přítomnost nákazy Covid-19 ...

Povinné testování nemusí (ale samozřejmě mohou) absolvovat žáci i zaměstnanci, na které se vztahují zákonné výjimky - jsou minimálně 14 dnů po dokončeném očkování a/nebo prodělali onemocnění Covid-19, přičemž od pozitivního PCR testu neuplynulo více než 180 dní.

Pro tento povinný screening nám stát dodá antigenní testy SEJOY určené pro samoodběr. Jedná se o jiný typ testů, než jsme používali minulý rok, i když jejich použití je téměř identické.

Protože je určitě v našem společném zájmu, a především v zájmu dětí, udržet jednotlivé třídy otevřené, rozhodli jsme se vládou vyhlášené povinné screeningové testování kvalitativně povýšit a nabídnout našim žákům profesionální PCR testování, a to zdarma a přímo ve škole!

Všechny potřebné informace najdete v tomto dokumentu. Věnujte jim prosím pozornost, s celou přípravou jsme si dali opravdu hodně práce.

Pevně věříme, že se pro kvalitnější a spolehlivější PCR testování rozhodnete. Covid-19 se naší škole totiž ani zdaleka nevyhýbá …, vždyť za poslední dva týdny  se karanténa dotkla už 11 tříd (vždy museli do karantény téměř všichni žáci) a pozitivně testovaných bylo 19 žáků a jeden pedagog.

za vedení školy P. Nádvorníková

Nejnovější články a aktuality
ZDU2YzVhZW