• Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider

UZAVŘENÍ BUDOVY MŠ NA VRŠKU

NEPŘEHLÉDNĚTE !!!

Milí rodiče, 

musím se na vás bohužel obrátit s nepříjemnou zprávou týkající se uzavření jedné z budov naší MŠ a to budovy Na Vršku 585.

Po domluvě se zřizovatelem se prozatím jedná o termín od pondělí 15. 2. 2021 do středy 17. 2. 2021 a to z důvodu nařízené karantény a s tím souvisejících závažných provozních důvodů, které nám neumožňují zajistit odpovídající personální zajištění plnohodnotného provozu této budovy MŠ. 

V případě zájmu máte možnost využít odebírání obědů pro vaše děti do krabiček (viz info v samostatném příspěvku), pro ty z vás, kteří nestihli nahlásit odebírání obědů v pátek, je možné přihlásit oběd na úterý a středu v pondělí 15. 2. 2021 do 12h na emailu info@msbrezany.cz.

Pro předškoláky bude od pondělí 15. 2. 2021 po celou dobu karantény, tedy do 21. 2. 2021 realizováno distanční vzdělávání, o jeho formě a rozsahu vás budeme informovat během víkendu na webových stránkách.

Informace k ošetřovnému, pokud jej potřebujete v této situaci čerpat, najdete na odkazu zde a formulář žádosti a návod jak ji vyplnit najdete v sekci Ke stažení.

Pevně věřím, že bude vše brzy za námi. Moc se na vaše děti těšíme, už teď se nám totiž po tom každodenním mumraji a zástupech maličkých botiček v šatnách stýská.

Velice Vám děkuji za pochopení a projevy podpory, kterých si nesmírně vážíme.

Pro další informace sledujte prosím průběžně sekci MŠ na webových stránkách www.skolabrezany.cz. V případě dotazů se na mne neváhejte obrátit.

Mgr. Miluše Vondráková
ředitelka MŠ
Dolní Břežany

Nejnovější články a aktuality
NDgxNjViO