• Ambitions slider

Vánoční víceboj 7. a 8. tříd o PUTOVNÍ POHÁR školy!

18. 12. 2018 se třídy 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B a 8.C zúčastnily prvního ročníku Vánočního víceboje o PUTOVNÍ POHÁR školy.

Třídy soutěžily ve čtyřech disciplínách (biatlon, přetahovaná lanem, závod se žíněnkami, štafetový běh) a dvou turnajích (chlapci – florbal, dívky – ringette). Za každou disciplínu byly třídy obodované do velké tabulky, u které bylo celý den doslova narváno (taktika byla cítit ze všech stran :-). Za vydatné podpory třídních učitelů děti předváděly fantastické výkony a nevypustily jediné sportovní klání během celého dne. Po čtyřech disciplínách rozhodnuto nebylo, a tak bylo jasné, že závěr dne bude opravdu dramatický. Každé ringettové a obzvláště florbalové utkání bylo hodně emotivní a nikdo nechtěl prohrát. Po skončení těchto dvou turnajů už zbývalo jen připsat body jednotlivým třídám a bylo hotovo.

Vyhlášení vítězů jsme se rozhodli rozdělit po ročnících. Každá třída obdržela medaili, diplom a malou drobnost.

3. Místo – 8.C

Po udělení ocenění jednotlivým třídám nám ještě zbývala poslední povinnost, a tou byla předání PUTOVNÍHO POHÁRU za rok 2018 absolutnímu vítězi. Zcela zaslouženě převzala pohár třída 8.A!!!

Za celý tým tělocvikářů děkujeme dětem za krásné sportovní zážitky. Za pomoc při rozhodování soutěží a organizaci patří velké díky třídním učitelům. A za pomoc při přípravě cen paní Manhartové a Koubové.

Doufáme, že akce se vydařila tak, jak měla a že jste si odnesli spoustu hřejivých pocitů - tak jako my.