• Ambitions slider

Vítězství našich dívek ve volejbale!

Dne 19. 03. 2019 jsme se v rámci Sportovní ligy ZŠ zúčastnili volejbalového turnaje v Černošicích.

Turnaj byl rozdělen do dvou skupin v hracím systému každý s každým. Jednotlivá utkání se hrála na dva sety do 15 bodů. V základní skupině jsme vyhráli všechna utkání bez ztráty setu a postoupili tak do semifinále. Zápas o účast ve finále jsme zvládli vítězstvím 2:0 proti škole z Mníšku pod Brdy. Ve finále jsme se střetli se ZŠ Roztoky. První set vyzněl v náš prospěch 15:8, druhý jsme prohráli 10:15, a tak se rozhodovalo v setu třetím, který jsme nakonec zvládli 15:12.

Děvčata tak postoupila na krajské kolo, které se bude konat 2. 5. 2019 v Rakovníku!

Naši školu reprezentovala tato děvčata: Tereza Chaloupková, Eva Březinová, Zuzana Sůsová, Linda Maroušková, Eva Valoušková, Johana Spálená, Adéla Lásková a Natálie Rabadi.