• Ambitions slider

Pro budoucí žáky

Naposledy aktualizováno 28. 5. 2020.


Základní škola Dolní Břežany je jedinou státní, resp. obecní základní školou v obci. Je spádovou školou pro děti s trvalým bydlištěm v Dolních Břežanech (včetně Lhoty a Zálep). Kromě výuky v běžných třídách nabízíme také program rozšířené výuky matematiky a přírodovědných předmětů. Třídy s rozšířenou výukou jsou určeny nejen pro děti ze spádové oblasti, ale pro děti z celého regionu bez ohledu na trvalé bydliště.


Zápis letos proběhl v týdnu od 20. 4. do 24. 4. 2020,  a to,  z důvodu přísných preventivních opatření proti šíření koronaviru, ve zcela v mimořádném režimu. 

Seznam přijatých uchazečů, resp. jejich registračních čísel najdete ZDE. Nepřijatým uchazečům zasíláme rozhodnutí poštou.

 


Informace k zápisu do 1. třídy:

Formuláře k zápisu do 1. třídy:

Formuláře pro přestup z jiné školy:

Nejnovější články a aktuality
N2NlZjNiZW