Přehled akcí: 14.1. - 30.6.2019

 

Termín

Akce

Účastní se

 
14.1.
(Po)
 

 

 
15.1.
(Út)
 

 

 
16.1.
(St)
 

8:00-10:00

Keltové
Infocentrum Dolní Břežany

2.A
VR

8:00- 9:40

Přednáška OSPOD
- zdarma, v rámci prevence

8.C
8.C

10:00-12:00

Keltové
Infocentrum Dolní Břežany

2.B
TL

10:00-11:40

Přednáška OSPOD
- zdarma, v rámci prevence

8.A
8.A

11:50-13:30

Přednáška OSPOD
- přestávka na oběd bude po přednášce - zdarma, v rámci prevence

8.B
8.B

 
17.1.
(Čt)
 

 

 
18.1.
(Pá)
 

 

 
19.1.
(So)
 

 

 
20.1.
(Ne)
 

 

 
21.1.
(Po)
 

10:00-11:40

Hodina kódování

4.D, 5.C
ND (5.C)
Sál1, Sál2

 
22.1.
(Út)
 

 

 
23.1.
(St)
 

 

 
24.1.
(Čt)
 

 

Házená dívky
Černošice 8. a 9. třída

KB

 
25.1.
(Pá)
 

 

 
26.1.
(So)
 

 

Turnaj scrabble

 

 
27.1.
(Ne)
 

 

 
28.1.
(Po)
 

 

 
29.1.
(Út)
 

 

Házená
- Černošice, hoši 8. a 9. třída

ŠB

 

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce
- žáci, kteří se nejlépe umístili ve školním kole

8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
NÁ, MI

 
30.1.
(St)
 

8:00- 9:40

Beseda o energii
- každý z učitelů má dozor pouze 1 vyučovací hodinu - zdarma

8.A
DA, GL
CH

10:00-11:40

Beseda o energii
- každý z učitelů má dozor pouze 1 vyučovací hodinu - zdarma

8.B
BO, GL
CH

 
31.1.
(Čt)
 

 

Vydávání výpisů z vysvědčení

 

 
1.2.
(Pá)
 

 

 
2.2.
(So)
 

 

 
3.2.
(Ne)
 

 

 
4.2.
(Po)
 

8:00-10:00

Honba za pokladem Černého piráta
- cena hrazena ze záloh žáků

VR
Sál1, Sál2

10:00-12:00

Honba za pokladem Černého piráta
- cena hrazena ze záloh žáků

2.C
PZ
Sál1, Sál2

 
5.2.
(Út)
 

 

 
6.2.
(St)
 

8:00-10:00

Honba za pokladem Černého piráta
- hrazeno ze záloh žáků

1.A

10:00-12:00

Honba za pokladem Černého piráta
- hrazeno ze záloh žáků

1.B
TE

 
7.2.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Beseda o energii
- každý z učitelů má dozor pouze 1 vyučovací hodinu - zdarma

8.C, 9.A
FS, FL, RY, VT
CH

10:00-11:40

Beseda o energii
- každý z učitellů má dozor pouze 1 vyučovací hodinu - zdarma

9.B
BO, GL
CH

 
8.2.
(Pá)
 

7:45-13:00

Exkurze NTM
- výstava Made in Czechoslovakia

7.C, 8.C
BO, FL

8:00-14:00

Technické muzeum
- program Kidś lab - ze záloh žáků - Národní technické muzeum

5.C
PE

 
9.2.
(So)
 

 

 
10.2.
(Ne)
 

 

 
11.2.
(Po)
 

 

 
12.2.
(Út)
 

 

 
13.2.
(St)
 

 

Účast na soutěži v NJ
- vybraní žáci - soutěž v Sunny Canadien School

BH

 
14.2.
(Čt)
 

 

 
15.2.
(Pá)
 

 

 
16.2.
(So)
 

 

 
17.2.
(Ne)
 

 

 
18.2.
(Po)
 

 

 
19.2.
(Út)
 

 

Basketbal
- Jesenice, divky 8. a 9. třída

 

 
20.2.
(St)
 

 

Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce
- žáci, kteří nejlépe uspěli ve školním kole

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
GT

 
21.2.
(Čt)
 

 

Basketbal
Jesenice, hoši 8. a 9. třída

 

 
22.2.
(Pá)
 

 

 
23.2.
(So)
 

 

 
24.2.
(Ne)
 

 

 
25.2.
(Po)
 

 

 
26.2.
(Út)
 

 

 
27.2.
(St)
 

 

 
28.2.
(Čt)
 

 

 
1.3.
(Pá)
 

 

 
2.3.
(So)
 

 

 
3.3.
(Ne)
 

 

 
4.3.
(Po)
 

 

 
5.3.
(Út)
 

 

Školní kolo recitační soutěže Keltská spirála
- harmonogram bude upřesněn

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D
FS, NÁ, BZ, ZA, BR, DO, DV, HD, KŘ, KY, LA, PZ, SV, TE, TL, TU, VR
Sál1, Sál2

 
6.3.
(St)
 

 

 
7.3.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Preventivní program - Stinné stránky internetu
- rozpis může být upraven - 2 lektoři (každá třída zvlášť)

4.A, 4.B
4.A, 4.B

10:00-11:40

Preventivní program - stinné stránky internetu
- rozpis může být upraven - 2 lektoři (každá třída zvlášť)

4.C, 4.D
4.C, 4.D

 
8.3.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Prventivní program - Nejsme jen spolužáci, ale i kamarádi
- rozpis může být upraven - 2 lektoři (každá třída zvlášť)

2.A, 2.B
TL, VR
2.A, 2.B

10:00-11:40

Preventivní program - Nejsme jen spolužáci, ale i kamarádi
- rozpis může být upraven

2.C
PZ
2.C

 
9.3.
(So)
 

 

 
10.3.
(Ne)
 

 

 
11.3.
(Po)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
NÁ, LA

 
12.3.
(Út)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
NÁ, LA

 
13.3.
(St)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
NÁ, LA

 
14.3.
(Čt)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
NÁ, LA

 
15.3.
(Pá)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
NÁ, LA

 
16.3.
(So)
 

 

 
17.3.
(Ne)
 

 

 
18.3.
(Po)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
NÁ, LA

 
19.3.
(Út)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
NÁ, LA

 
20.3.
(St)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
NÁ, LA

 
21.3.
(Čt)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
NÁ, LA

 
22.3.
(Pá)
 

 

Jeden den učitelem

8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
NÁ, LA

 
23.3.
(So)
 

 

 
24.3.
(Ne)
 

 

 
25.3.
(Po)
 

 

 
26.3.
(Út)
 

 

 
27.3.
(St)
 

 

 
28.3.
(Čt)
 

8:00-13:00

Voda kolem nás
- vodní dům Hulice

1.C, 3.C
DO, LA

 
29.3.
(Pá)
 

 

 
30.3.
(So)
 

 

 
31.3.
(Ne)
 

 

 
1.4.
(Po)
 

 

 
2.4.
(Út)
 

 

Zápis do prvního ročníku

 

 
3.4.
(St)
 

 

 
4.4.
(Čt)
 

 

 
5.4.
(Pá)
 

14:00-17:00

Jarní setkání seniorů (Břežánek)

H_st

 
6.4.
(So)
 

 

 
7.4.
(Ne)
 

 

 
8.4.
(Po)
 

 

Ověřování mat. a jaz. předpokladů (budoucí prvňáčci)
- registrace proběhne při zápisu (2. 4.) - rodiče si zarezervují konkrétní termín

 

 
9.4.
(Út)
 

 

O Terezce a Matějovi
- hudební pohádka s písničkami Uhlíře a Svěráka - zpěv. Jana Koutová a Jaroslav Beneš - pro družinové děti zdarma

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D
KY, TU, NY, BD, DG, NV, VA, ZR
Sál1, Sál2

 

Turnaj ve vybíjené (ŠSL)
- pořádáme tady v Dolních Břežanech

 

 

Ověřování mat. a jaz. předpokladů (budoucí prvňáčci)
- registrace proběhne při zápisu (2. 4.) - rodiče si zarezervují konkrétní termín

 

 
10.4.
(St)
 

 

Ověřování mat. a jaz. předpokladů (budoucí prvňáčci)
- registrace proběhne při zápisu (2. 4.) - rodiče si zarezervují konkrétní termín

 

 

Okresní kolo Bio olympiády
kategorie D

BO

 
11.4.
(Čt)
 

 

 
12.4.
(Pá)
 

 

 
13.4.
(So)
 

 

 
14.4.
(Ne)
 

 

 
15.4.
(Po)
 

 

 
16.4.
(Út)
 

 

Okresní kolo Bio olympiády
kategorie C

BO

 
17.4.
(St)
 

 

 
18.4.
(Čt)
 

 

 
19.4.
(Pá)
 

 

 
20.4.
(So)
 

 

 
21.4.
(Ne)
 

 

 
22.4.
(Po)
 

 

 
23.4.
(Út)
 

8:00- 8:45

Dřevíčková dílna
- 100 Kč ze záloh

1.A

Sál1

8:55- 9:40

Dřevíčková dílna
- 100 Kč ze záloh

1.B
TE
Sál1

10:00-10:45

Dřevíčková dílna
- 100 Kč ze záloh

1.C
LA
Sál1

10:55-11:40

Dřevíčková dílna
- 100,- kČ ze záloh

2.C
PZ (2.C)
Sál1

 
24.4.
(St)
 

8:00- 8:45

Dřevíčková dílna
- 100 Kč ze záloh

4.D
DV
Sál1

8:55- 9:40

Dřevíčková dílna
-100 Kč ze záloh

4.B
KY
Sál1

10:00-10:45

Dřevíčková dílna
- 100 Kč ze záloh

4.C
SV
Sál1

10:55-11:40

Dřevíčková dílna
- 100,- Kč ze záloh

2.A
VR (2.A)

 
25.4.
(Čt)
 

8:00- 9:00

Dřevíčková dílna
- cena hrazena ze záloh 100,- Kč

3.B
BR
Sál1

9:00-10:00

Dřevíčková dílna
- cena hrazena ze záloh 100,- Kč

3.A
HD
Sál1

10:00-11:00

Dřevíčková dílna
- cena hrazena ze záloh 100,- Kč

3.C
DO
Sál1

10:55-11:40

Dřevíčková dílna
- 100,- Kč ze záloh

2.B
TL (2.B)
Sál1

 
26.4.
(Pá)
 

 

 
27.4.
(So)
 

 

 
28.4.
(Ne)
 

 

 
29.4.
(Po)
 

 

 
30.4.
(Út)
 

 

 
1.5.
(St)
 

 

 
2.5.
(Čt)
 

 

 
3.5.
(Pá)
 

 

 
4.5.
(So)
 

 

 
5.5.
(Ne)
 

 

 
6.5.
(Po)
 

 

 
7.5.
(Út)
 

 

 
8.5.
(St)
 

 

 
9.5.
(Čt)
 

 

Cambridgeské jazykové zkoušky
- vybraní žáci - prosíme žádné akce pro tyoi třídy

3.C, 4.D, 5.C, 6.C, 7.C, 8.C

 
10.5.
(Pá)
 

 

 
11.5.
(So)
 

 

 
12.5.
(Ne)
 

 

 
13.5.
(Po)
 

 

 
14.5.
(Út)
 

 

 
15.5.
(St)
 

 

Český den proti rakovině (Kytičkový den)

9.A, 9.B
ND, VT

 
16.5.
(Čt)
 

 

 
17.5.
(Pá)
 

 

 
18.5.
(So)
 

 

 
19.5.
(Ne)
 

 

 
20.5.
(Po)
 

 

 
21.5.
(Út)
 

 

Jak se Barborka zatoulala
- představení pro DRUŽINU - hudební pohádka - pro družinové děti zdarma - Jana Koutová a Jaroslav Beneš

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D
KY, TU, NY, BD, DG, NV, VA, ZR
Sál1, Sál2

 
22.5.
(St)
 

 

 
23.5.
(Čt)
 

 

 
24.5.
(Pá)
 

 

 
25.5.
(So)
 

 

 
26.5.
(Ne)
 

 

 
27.5.
(Po)
 

 

 
28.5.
(Út)
 

 

 
29.5.
(St)
 

 

 
30.5.
(Čt)
 

 

 
31.5.
(Pá)
 

 

 
1.6.
(So)
 

 

 
2.6.
(Ne)
 

 

 
3.6.
(Po)
 

 

 
4.6.
(Út)
 

 

 
5.6.
(St)
 

 

 
6.6.
(Čt)
 

 

Celtic rose
- představení o Keltech pro DRUŽINU - divadelní společnost Petra Kubce - pro družinové děti zdarma

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D
H_st

 
7.6.
(Pá)
 

 

 
8.6.
(So)
 

 

 
9.6.
(Ne)
 

 

 
10.6.
(Po)
 

 

 
11.6.
(Út)
 

 

 
12.6.
(St)
 

 

 
13.6.
(Čt)
 

 

 
14.6.
(Pá)
 

 

 
15.6.
(So)
 

 

 
16.6.
(Ne)
 

 

 
17.6.
(Po)
 

 

Škola v přírodě
- Hotel Krakonoš Benecko - s CK Sportlines

7.B, 7.C, 8.A, 8.C
BO, FL, GT

 

Škola v přírodě
- Přední Výtoň, penzion Dobík, Pasečná

7.A, 8.B
KT, NĚ

 

Škola v přírodě
- autokemp Frenštát p/R.

4.A
TU

 
18.6.
(Út)
 

 

Škola v přírodě
- Hotel Krakonoš Benecko - s CK Sportlines

7.B, 7.C, 8.A, 8.C
BO, FL, GT

 

Škola v přírodě
- Přední Výtoň, penzion Dobík, Pasečná

7.A, 8.B
KT, NĚ

 

Škola v přírodě
- autokemp Frenštát p/R.

4.A
TU

 
19.6.
(St)
 

 

Škola v přírodě
- Hotel Krakonoš Benecko - s CK Sportlines

7.B, 7.C, 8.A, 8.C
BO, FL, GT

 

Škola v přírodě
- Přední Výtoň, penzion Dobík, Pasečná

7.A, 8.B
KT, NĚ

 

Škola v přírodě
- autokemp Frenštát p/R.

4.A
TU

 
20.6.
(Čt)
 

 

Škola v přírodě
- Hotel Krakonoš Benecko - s CK Sportlines

7.B, 7.C, 8.A, 8.C
BO, FL, GT

 

Škola v přírodě
- Přední Výtoň, penzion Dobík, Pasečná

7.A, 8.B
KT, NĚ

 

Škola v přírodě
- autokemp Frenštát p/R.

4.A
TU

 
21.6.
(Pá)
 

 

Škola v přírodě
- Hotel Krakonoš Benecko - s CK Sportlines

7.B, 7.C, 8.A, 8.C
BO, FL, GT

 

Škola v přírodě
- Přední Výtoň, penzion Dobík, Pasečná

7.A, 8.B
KT, NĚ

 

Škola v přírodě
- autokemp Frenštát p/R.

4.A
TU

 
22.6.
(So)
 

 

 
23.6.
(Ne)
 

 

 
24.6.
(Po)
 

 

 
25.6.
(Út)
 

 

 
26.6.
(St)
 

 

 
27.6.
(Čt)
 

 

 
28.6.
(Pá)
 

 

 
29.6.
(So)
 

 

 
30.6.
(Ne)
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři