• Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider

Taekwondo bylo v tomto týdnu top (4.C)

Ukázková hodina bojového umění v podání našeho staršího spolužáka sklidila obrovský potlesk

Během plnění našich školních povinností nám bylo nabídnuto zažít ukázkovou hodinu tělesné výchovy. Do naší školy přišli členové oddílu zabývajícího se bojovým uměním - taekwondem. Kromě ukázek jejich dovednosti jsme měli také možnost poměřit své síly a několik cviků si vyzkoušet. Hodně jsme si užili u přetlačované. Největší radost jsmě měli, když se nám podařilo "dostat" i našeho spolužáka Ondru ze sedmičky yes!

Nejen tělocvik, ale i výtvarnou výchovu jsme si tento týden užili. Tvořili jsme kukuřičné klasy z popcornu, který přinesla paní učitelka. Nejtěžší bylo neuzobávat a neochutnávat během tvoření. Na ujídání byl totiž vydám přísný zákaz a za jeho porušení jsme mohli být "odměněni" vrácením stavebního materiálu, který sbíráme v rámci naší celoroční hry o pravěku. A to byla hrozba veliká, takže jsme to vážně všichni vydrželi a se zaťatými všemi smysly jsme pokušení nepodlehli angel. Naštěstí pro nás měla paní učitelka připravenou i "várku" popcornu na mlsání! 

Do aktivit tohoto týdne se nám samozřejmě dostal také český jazyk, matematika a obě vědy. Ve slohu jsme např. tvořili příběh na základě obrázkové osnovy. Tuto práci jsme ale ještě nedokončili. Až své příběhy dopíšeme, určitě se vám zase pochlubíme. To ale někdy příště...

Kluci a holky ze 4.C s paní učitelkou Kateřinou Landovou

 

Nejnovější články a aktuality
ZGM4ODVi