• Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider
  • Ambitions slider

Vedení školy

Ing. Iva Fischerová

fischerova@skolabrezany.cz
ředitelka školy
tel.: 220 990 811

Vystudovala fakultu strojní Technické univerzity v Liberci, postgraduální studium pedagogiky a psychologie a postgraduální studium personálního managementu a řízení lidských zdrojů na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Působila jako středoškolská učitelka odborných předmětů, krátce v obchodní sféře a po dva roky vedla Fond ohrožených dětí ve funkci ředitelky.

V srpnu 2003 byla jmenována ředitelkou ZŠ a MŠ Dolní Břežany.

Mgr. Hana Šeráková

serakova@skolabrezany.cz
statutární zástupkyně ředitelky
tel.: 220 990 812

Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor učitelství pro školy 1. cyklu.
Na Základní školu v Dolních Břežanech nastoupila jako učitelka v roce 1979 a od roku 1991 je zástupkyní ředitelky školy.
V tomto školním roce učí matematiku a předmět Člověk a práce.

Mgr. Pavlína Nádvorníková

nadvornikova@skolabrezany.cz
zástupkyně ředitelky
tel.: 220 990 813

Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy (učitelství cizích jazyků pro základní školy – francouzský jazyk) a Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy (filologie: český jazyk a literatura).
Od roku 1998 působila jako učitelka (a později také jako vedoucí Sekce společenských věd) na Škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha.
Na Základní škole v Dolních Břežanech působí od roku 2009 jako učitelka českého jazyka a od roku 2010 také jako koordinátorka školního vzdělávacího programu
V tomto školním roce učí český jazyk.

Mgr. Jana Zapotilová

zapotilova@skolabrezany.cz
speciální pedagog
tel.: 220 990 825

Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy (Integrované studium speciální pedagogiky se zaměřením na učitelství pro 1. stupeň speciálních škol).
Na Základní škole v Dolních Břežanech pracuje od roku 2001. Do roku 2011 působila jako učitelka prvního stupně.
Od začátku školního roku 2011/12 pracuje jako školní speciální pedagog. Absolvovala řadu kurzů a školení zaměřených na práci s dětmi se specifickými vzdělávacími potřebami.

Konzultační hodiny po předchozí domluvě
út 12:45 – 13:45
st 7:45 – 8: 45
v učebně RPP v budově ZŠ

PhDr. Jaroslava Forejtová

forejtova@skolabrezany.cz

Vystudovala Filozofickou fakultu UK (obor psychologie – český jazyk). V roce 1985 získala na této fakultě titul PhDr. V roce 1989 zakončila postgraduální studium na Pedagogické fakultě UK (speciální pedagogika mládeže s vadami sluchu a řeči – logopedie). V roce 2001 – po složení závěrečné zkoušky ze sociální psychologie – získala úplné psychologické jednooborové vzdělání.

Pracovala jako učitelka na zvláštní škole, jako učitelka českého jazyka na základní škole, působila v Obvodní pedagogicko-psychologické poradně jako psycholog, dále jako odborný asistent pro lidské zdroje a jednatelka ve firmě GEUS s.r.o. (později GEUS ware s.r.o.), středoškolský pedagog a referent státní správy a samosprávy na MŠMT na odboru prevence, speciálního vzdělávání a institucionální výchovy.
Od ledna 2013 působí na naší škole jako školní psycholog.

Nejnovější články a aktuality
YTEzZTAwM