5. A plná talentů
14.4.2024

5. A plná talentů

Během třídního dne 5. A hledala talent a ukázalo se, že třída je plná skrytých talentů :-)

Třídní den páťáci strávili soutěží 5. A hledá talent aneb Ukaž, co umíš. Zapojit se nebylo povinné, ale soutežních dvojic i jednotlivců bylo dost a přísná porota měla pořádně zamotanou hlavu. Děti předvedly umělecké, sportovní, řečnické, ale i technické dovednosti. Porotkyně byly ohromeny skvělými gymnastickými výkony, nechaly se unášet na vlnách hudby, se zatajeným dechem sledovaly balet kombinovaný s hiphopem či breakdance a se zaujetím poslouchaly přednášku o Vesmíru. Některá vystoupení se odehrávala venku - cvičilo se na kladině, driblovalo se a předváděly se i přesné volejbalové nahrávky či otočky na inlinech. O závěrečné foto se postaral dron, který byl také součástí soutěžního klání. Během dne tak byla odhalena celá řada talentů, které nejsou ze školních lavic jen tak snadno rozpoznatelné :-)

Autor: Vendula Nováková