Jaro ve znamení sportu a spolupráce (7. C)
17.4.2024

Jaro ve znamení sportu a spolupráce (7. C)

V březnovém třídním dnu jsme se vydali do pražského Futurenta, zábavního parku, ve kterém nezáhalely svaly ani mozky. V dubnu jsme se účastnili sportovního dne v hale, který pro 2. stupeň připravil školní parlament.

Ve Futurentu žáci ve čtyřčlenných týmech procházeli řadou místností, v nichž plnili úkoly a luštili šifry. Na získání co nejlepšího skóre měl každý tým 3 hodiny času. Týmy si samy řídily, kdy a kam vstoupí, do místností se mohly také vracet a pokoušet se o úspěšné zdolání úkolů opakovaně. Všichni žáci se zapojili s nevídanou vášní, přidělený čas využili beze zbytku a nezalekli se ani aktivit, které byly pro přihlížející (paní učitelku) nepředstavitelně náročné. :)

V dubnu jsme soutěžili s ostatními třídami. Ačkoliv jsme zrovna neskórovali, poradili jsme si se ctí s lidskou pyramidou, opičí dráhou i přehazovanou.

Autor: Kateřina Urbanová