Přespávačka ve škole (3.A)
16.4.2024

Přespávačka ve škole (3.A)

Noc s Andersenem jsme nestihli, ale o nic jsme nepřišli....

...protože milá paní knihovnice pro nás připravila ve večerních hodinách zajímavou besedu o autorech letošní noci s Andersenem. Kromě klidného kulturního večerního vzdělávání jsme také zažili kulturní divočinu v podání pana bubeníka. Pán byl velký showman, děti si ihned získal a každý bubnoval jako o život. Tanec, šamanský zpěv a bubny se nesly celou školou...ještě, že byla prázdná :D. Z toho každému vyhládlo a dobrá pizza přišla vhod. Jako dezert se ještě vešly ochutnávky přinesených dobrot ke snídani. Večer se ale stále nechtělo spát, kluci dychtili po hlídkování třídy na chodbě, kde se po krátkých intervalech střídali. Kdo měl odvahu, mohl zkusit projít noční školou a najít v cíli turistický knoflík. Nakonec se v kvalitní turistické výbavě s 25 kamarády okolo snad každému spalo dobře :)

Autor: Jana Hubová