Prvňáčci navštívili ZUŠ Harmony
11.4.2024

Prvňáčci navštívili ZUŠ Harmony

Setkání s dechovými nástroji v ZUŠ Harmony v Dolních Břežanech

Ve středu 10. 4. jsme se s prvňáčky vyrazili podívat do místní základní umělecké školy. Co všechno nás zde čekalo? Nejprve jsme se seznámili se studijními obory se zaměřením na dechové nástroje (klarinet, saxofon, příčná a zobcová flétna), následovalo krátké vystoupení učitelů a žáků školy. Děti zaujal zejména saxofon a ukázky filmové hudby - Harryho Pottera všichni žáci okamžitě poznali:) Na závěr jsme se podívali přímo do hodin hudební nauky.

Autor: Pavlína Dvořáková