Úspěch v krajském kole Soutěže v německém jazyce!
27.3.2024

Úspěch v krajském kole Soutěže v německém jazyce!

Ve čtvrtek 21. března se na Gymnáziu v Kladně konalo krajské kolo Soutěže v německém jazyce. Naši školu v této soutěži reperezenzovala Dominika Macáková z 8. C - vítězka okresního kola. V krajském kole se Dominice rovněž velmi dařilo a obsadila zde krásné třetí místo!!!

Dominka soutěžila v kategorii určené pro 8. a 9. ročníky základních škol. Své síly zde poměřilo 12 výherců okresních kol.

Soutěžící absolvovali poslechový a písemný test, po nichž následovala ještě individuální ústní zkouška.

Dominice k úspěchu velmi gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!

Herzlichen Glückwunsch!

Autor: Veronika Křístková