Červená Karkulka v podání 1. A
22.6.2026

Červená Karkulka v podání 1. A

 

Žáci 1. A si připravili veselou operetku Červená Karkulka od pana Svěráka. Po několikaměsíční přípravě, plné zkoušení, kulis i kostýmů, předvedli skvělé výkony a potěšili všechny diváky.

 

S žáky 1. A jsme si zahráli pro spolužáky, rodiče i učitele veselou operetku Červená Karkulka od pana Svěráka.

Na představení jsme se s paní asistentkou Štefkovou chystali několik měsíců. Děti pilně trénovaly, vyráběly kulisy a postupně zaháněly trému, takže nakonec vystoupení zvládly skvěle.

Velké díky patří i rodičům, kteří pomáhali s učením textů a postarali se o krásné kostýmy. Bez jejich pomoci by to rozhodně nešlo.

Na jevišti se objevilo hned několik Karkulek, vlků, myslivců i babiček – a každý si svou roli opravdu užil. Byla radost děti sledovat.

Na naše žáky 1. A jsem moc pyšná a věřím, že jsme vystoupením potěšili všechny diváky a vykouzlili jim úsměv na tváři.

Autor: Barbora Honzáková
Sdílet  

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies