Velikonoční výzdoba v naší jídelně
Ve dnech 30.3.-5.4. proběhl v jídelně naší školy VELIKONOČNÍ TÝDEN. Výzdobu k těmto svátkům jara připravili žáci ze 4.B a 5.A. Vytvořili moc hezké kresby, velikonoční kraslice, kuřátka z vlny, zajíčky a další. Velikonoční materiál pro ukrajinské děti připravila Mgr. Nataliya Vaňková.