Nové knížky ve školní knihovně
25.1.2024

Nové knížky ve školní knihovně

Od svého znovuotevření v polovině prosince se školní knihovna stala oblíbeným místem mnoha dětských čtenářů. A protože knížek není nikdy dost, dostala školní knihovna novou várku knih k doplnění svého fondu.

Zejména o velké přestávce je knihovna hojně navštěvovaná menšími i většími čtenáři. Dívky a chlapci si pravidelně chodí pro knížky, aby měli stále co číst, někteří si dokonce knihovnu oblíbili natolik, že ji navštěvují každý nebo skoro každý den.

Nejvíce knihomolů momentálně máme mezi nejmladšími dětmi z 1. až 4. ročníku – právě pro ně je určena většina z více než 60 nových titulů. Kromě toho jsme zakoupili také další díly sérií, o něž byl mezi čtenáři a čtenářkami největší zájem (pár z nově zakoupených knížek naleznete v galerii). Doufáme, že nové knížky udělají radost našim pravidelným návštěvníkům, a třeba přilákají i děti, které si k nám zatím cestu nenašly.

Autor: Tereza Zapotilová