Dotkli jsme se umění

Dotkli jsme se umění

Po roce k nám do školy zavítali autoři vzdělávacího programu „Linky umění – umění na dotek“.

Program je určen pro žáky druhého stupně základních škol, které zajímá umění. Akce se zúčastnilo 28 našich žáků. Děti pracovaly v tvůrčích dílnách připravených pěti umělci česko-slovenské výtvarné scény. (Konkrétně ateliér Jiřího Davida, Anety Filipové, Alexandry Koláčkové, Norberta Tapperta a Dana Trantiny.) Průběh i výsledky byly úžasné! Můžete posoudit z fotografií.

Žáci chystají výstavu k této akci na leden 2024. O přesném datu vernisáže vás budeme informovat.

Autor: Zuzana Macáková