Florbalový turnaj škol
1.11.2023

Florbalový turnaj škol

V úterý 31. 10. jsme se zúčastnili florbalového turnaje v rámci okresního kola Praha-západ. Turnaje se zúčastnil výběr hochů ve III. kategorii (6.-7. ročníky). Soutěžili jsme mezi čtrnácti školami.

Skupinovou fází jsme po remíze s Nučicemi, výhře s Průhonicemi, prohře s Černošicemi prošli celkem hladce a díky příznivějšímu skóre jsme postoupili do semifinálové skupiny. Bohužel semifinálová skupina byla nad naše možnosti, a tak nás čekal boj o 5. místo. Tento zápas se hrál už na velké hřiště a i přes velkou bojovnost jsme tento zápas prohráli. Přesto všechno si ale odvážíme skvělé 6. místo.

Všem reprezentantům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Autor: Dominik Šimek