Komentované prohlídky pro budoucí prvňáčky se vydařily
7.3.2024

Komentované prohlídky pro budoucí prvňáčky se vydařily

V úterý 5. března odpoledne u nás proběhly komentované prohlídky areálu školy určené pro rodiče budoucích prvňáčků. Zájem byl velký, navštívilo nás přibližně 80 rodin včetně dětí, které si mohly svoji budoucí školu nejen prohlédnout, ale také si v sálech nové budovy vyzkoušet některé ze školních aktivit.

Všem návštěvníkům se během prohlídek věnovalo vedení školy, pedagogové i stávající žáci školy, kteří obsluhovali připravená stanoviště s aktivitami pro předškolní děti.

Atmosféru příjemného odpoledne můžete posoudit z přiložených fotografií. Všem děkujeme za návštěvu a v září se budeme na nové prvňáčky moc těšit.

Autor: Tereza Hrejsemnou