Letošní McDonald´s Cup
10.5.2022

Letošní McDonald´s Cup

Po covidové pauze se za naší účasti rozběhl tradiční fotbalový turnaj Mc Donald´s Cup. Soutěžili jsme ve dvou kategoriích: 1. – 3. třída a 4. – 5. třída.

Okrskové kolo nás zavedlo do Davle dne 26. dubna.

Starší kategorie odehrála těžké zápasy ve skupině a umístila se na konečném nepostupovém čtvrtém místě. Za vzornou reprezentaci a skvělé výkony na hřišti děkujeme těmto žákům: Klamo Samuel, Michalec Mikuláš, Křivský Šimon, Kolínek David, Polák Pavel, Vysoký Jakub, Ulrychová Anna, Nováček Lukáš, Vozáb Josef, Ulman David.

Mladší kategorie okrskový turnaj vyhrála a postoupila do okresního kola, které se odehrálo 5. května v Rudné. I zde se nám podařilo postoupit do finále, ve kterém jsme si poradili se základní školou ÁMOS. Tento vyhraný zápas v poměru 5:2 nás posunul do krajského finále ve Vlašimi, které budeme hrát 17. května.  V této kategorii nás reprezentuj tito žáci: Soukup Matyáš, Vozáb František, Jarolím Adam, Kozáčik Ján, Kozáčik František, Šlezinger Max, Kocanda Martin, Ulrych Matěj, Štěpánek Denny, Soukup Antonín, Benda Kryštof, Hofman Antonín.