Listování s Lukášem Hejlíkem
19.5.2022

Listování s Lukášem Hejlíkem

Dne 16. 5. se během dopoledne v sále naší školy uskutečnila čtyři představení, v prvním z nich herec Lukáš Hejlík se svou kolegyní Petrou Bučkovou představili nejmladším žákům knihu Eliáš a babička z vajíčka z pera spisovatelky Ivy Procházkové. Ve zbylých představeních byl prostor věnován knize Dračí polévka od Aleny Ježkové, která je určená pro zkušenější čtenáře.

Čtené úryvky z knih byly obohaceny zábavnými hereckými výkony, příhodným hudebním doprovodem i rekvizitami. Žáci se tak mohli do příběhů knih lépe ponořit a snáze k nim pronikly myšlenky v knihách obsažené.

Akce se účastnily bezmála všechny třídy z 1. až 7. ročníku. Mladí diváci si vystoupení užili a odcházeli bohatší o zajímavou zkušenost

Autor: Kateřina Urbanová