MASTER  CHEFíček

MASTER CHEFíček

soutěž o nejhezčí chlebíček

Dnešní lekce vaření byla pro děti, ale i pro mne velmi zajímavá. Nebylo to klasické vaření. O co tedy šlo? Soutěžilo se o nejhezčí chlebíček. Z daných surovin měly děti nazdobit dva soutěžní chlebíčky, další chlebíčky již byly nesoutěžními kousky. Každý žák pracoval samostatně na přiděleném pracovním místě - zamyslet se, soustředit se a jde se na to, k tomu velké pracovní nasazení, aby ty jeho chlebíčky byly top. Nazdobené chlebíčky byly krásné i zajímavé. Vybrat ten "nej" chlebíček nebylo vůbec jednoduché. Děti mne překvapily svými originálními nápady - fotogalerie je toho důkazem.

Autor: Miloslava Strnadová