McDonaldCup - krajské finále Středočeského kraje!
27.5.2022

McDonaldCup - krajské finále Středočeského kraje!

Krajské finále Středočeského kraje se konalo ve Vlašimi dne 17. května.

Naši reprezentanti v kategorii 1. - 3. třída (Soukup Matyáš, Vozáb František, Jarolím Adam, Kozáčik Ján, Kozáčik František, Šlezinger Max, Kocanda Martin, Ulrych Matěj, Štěpánek Denny, Soukup Antonín, Benda Kryštof, Hofman Antonín) se utkali v pěti těžkých zápasech s vítězi ostatních okresních kol z jižní části Středočeského kraje. Bojovalo se o postup do celorepublikového finále v Teplicích.

Z ostatních okresních turnajů postoupili do naši skupiny žáci ze ZŠ Slaný, ZŠ Žebrák, ZŠ Rakovník, ZŠ Mnichovice a vždy silná ZŠ Příbram- Březové Hory, která se jako jediná stala naším přemožitelem. Po ukončení turnaje jsme měli na kontě čtyři výhry a jednu porážku. Se skóre 31:9 jsme obsadili krásné druhé místo v silné konkurenci Středočeského kraje.

Všem reprezentantům mockrát děkujeme a blahopřejeme.