Proběhl další deskovkový workshop, tentokrát i s turnajem!
7.11.2023

Proběhl další deskovkový workshop, tentokrát i s turnajem!

V pátek 3.11. proběhl v rámci dalšího deskovkového workshopu turnaj, kterého se zúčastnili žáci prvních až pátých tříd.

Starší děti moc hezky spolupracovaly s mladšími a společně se naučily novou postřehovou hru Taco, kočka, koza..., párty hru Co to čmáráš nebo třeba hru Rummikub založenou na principu oblíbených žolíků. Nesmíme zapomenout na oblíbenou hru Lotti karotti pro předškolní děti, kterou si tradičně nejvíc užili nejstarší žáci. :-) První tři místa obsadili Vojta z 5.C, Maruška z 2.A a Adrianka z 2.C.

Poděkování za organizaci patří maminkám Kláře Kamenské, Michaele Švestkové a za tisk materiálů Janě Ostatnické.

Autor: Pavlína Nádvorníková