Volejbalový turnaj pro dívky 8. a 9. ročníků
4.3.2024

Volejbalový turnaj pro dívky 8. a 9. ročníků

Dne 14.2. jsme v naší sportovní hale uspořádali volejbalový turnaj pro dívky 8. a 9. ročníků z okolních základních škol.

Reprezentovaly nás dva týmy. První tým (ZŠ Břežany 1) se skládal ze sedmi dívek - Laura Sieglerová (8.A), Adéla Koubová (9.B), Adéla Nováčková (9.A), Kateřina Berná (9.B), Lenka Bendová (9.A), Anička Gajardo (9.D) a Thea Kolaříková (9.A), druhý tým (ZŠ Břežany 2) se skládal také ze sedmi dívek - Agáta Odrobinová (8.A), Lucie Chumová (8.A), Ema Ženišová (8.A), Stela Pospíšilová (8.A), Karolína Civínová (9.D), Veronika Boučková (9.B) a Eva Barboříková (9.A). ZŠ Břežany 1 hrály nejtěžší vyrovnaný zápas proti ZŠ Jesenice, bylo to velmi napínavé, domácí chvíli prohrávali, ale po smeči Laury se bodem přiblížili k Jesenici, následně šla Adéla Koubová na podání a skóre s Jesenicí vyrovnala. ZŠ Břežany 1 nás tedy velmi dobře reprezentovaly, umístily se na prvním místě. Naopak pro náš druhý tým to byl špatný den, turnaj se jim nevydařil  a skončili naopak na posledním místě. Myslíme si, že to byl skvělý den plný adrenalinu, chceme poděkovat za podporu od spolužáků a také paní ředitelce a učitelům za možnost tento turnaj uspořádat. Zároveň děkujeme za účast v turnaji a skvělou hru všem ostatním týmům ze škol ZŠ Jesenice, ZŠ Zdiměřice, ZŠ Veleň a ZŠ da Vinci.

Autor: Alexandra Andrlíková