Zaostřeno na techniku
20.5.2022

Zaostřeno na techniku

Když pomineme minulý školní rok poznamenaný epidemií, tak tu máme první dlouhodobý provoz našich polyfunkčních dílen. Začátky byly náročné, ale postupem času se vše optimalizovalo a nyní můžeme opravdu říci, že dílny ožily. Mimo povinný předmět Člověk a svět práce v dílnách probíhají i zájmové kroužky, workshopy a hodiny vědeckých pokusů pro nejmenší.

Představu zábavného technického tvoření, kdy jsou žákům předány nejrůznější základní i pokročilé technologické postupy, jsme myslím uskutečnili. Celý koncept technického vzdělávání, spojený s čirou lidskou radostí z tvorby se zdá být nanejvýš povedeným projektem.

Nahlédnout do prostředí dílen a podívat se, jak a s čím děti pracují, můžete ve velké fotogalerii zde.

Autor: Petr Honza