Halloween (2.C)
3.11.2023

Halloween (2.C)

Dýně, masky, tanec - přidali jsme se k oslavám pořádaným školním parlementem.

31. října se naše škola hemžila strašidly i strašidýlky. V naší třídě tomu nemohlo být jinak. Maminky i taťkové se doma jistě činili, protože všichni kostlivci, ježibaby, tajemné princezny i duchové, kteří zasedli ten den do lavic, byli víc než kouzelní! (Ostatně přiložená galerie je toho důkazem). Nejprve jsme si o Halloweenu trošku popovídali, a potom už se dali do výroby typického symbolu tohoto veselého svátku - dýně. Nezapomněli jsme ani na nabídku školního parlamentu a zapojili se do aktivit v dílničkách i v "tanečním sále". Maminka Adrianky i maminka Péti nám připravily sladké povzbuzení a paní učitelka na angličtinu zase pěkně strašidelnou pohádku, kterou jsme sledovali téměř se zatajeným dechem. Dopoledne ve škole byla pro mnohé "rozhřívačka" na večer, protože plánují halloweenskou procházku obcí, kdy jim společnost budou dělat jen hvězdy a blikotavá světýlka svíček. To bude teprve zážitek!!!

Autor: Kateřina Landová