Halloween ve škole (5.B)
7.11.2023

Halloween ve škole (5.B)

V kostýmu či bez - všichni si to užili!

Po pečlivé přípravě jsme se konečně dočkali Halloweenského dopoledne.

Ráno jsme při výtvarce ještě doladili haloweenskou výzdobu naší třídy a pak už jsme se vydali na sraz se zástupci školního parlamentu, kteří pro své spolužáky Halloweenské dopoledne připravili. Čekalo nás celkem pět stanovišť - sportovní, výtvarná dílnička, malování na obličej, taneční a také luštění hádanek. Ten, kdo zástupcům školního parlamentu sdělil správně tajenku, od nich navíc získal sladkou odměnu. Velký zájem byl také o fotokoutek.

Bylo to prima dopoledne.

Veliké poděkování patří našim spolužákům - Lee Dajčárové a Fandovi Vozábovi, kteří se jako členové školního parlamentu na přípravě podíleli.

Autor: Karolína Davidová